کد خبر: 40570 A

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در زنجان:

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری: طی سفرهای ریاست جمهوری و هیات دولت به استان‌های کشور 32 میلیون نامه از مردم دریافت شده است.

زنجان ـ ایلنا: رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ایران گفت: 30 درصد از نامه‌ها و درخواست‌های مردم به علت نوع درخواست، امکانات و شرایط موجود، ممنوعیت‌های قانونی یا غیرقابل عملیاتی بودن کنار گذاشته شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد هاشم غرقی در گفتگو با خبرنگاران استان زنجان، زنجان را جزو استان‌های نمونه در پاسخ‌دهی به مطالبات و درخواست‌های مردم از ریاست جمهوری عنوان کرد و اظهار داشت: طی سفرهای استانی رئیس جمهور تعداد 32 میلیون نامه از مردم دریافت شده که به حدود 70 درصد آنها پاسخ مثبت داده شده است.

وی با بیان اینکه نوع رسیدگی در استان‌ها به درخواست‌های مردم متفاوت بوده است افزود: رسیدگی 70 درصدی به این نامه‌ها از نظر ما رقم قابل توجه و مطلوبی است.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ادامه داد: 30 درصد از این درخواست‌ها به علت نوع درخواست، امکانات و شرایط موجود، ممنوعیت‌های قانونی و یا غیرقابل عملیاتی بودن کنار گذاشته شده است.

وی در رابطه با عمده‌ترین درخواست مردن از ریاست جمهوری طی سفرها گفت: بخشی از این نامه‌ها درخواست وام، تسهیلات، اشتغال و مسکن و بخشی نیز در قالب دارو و درمان و دریافت مساعدت است.

غرقی در پایان با یادآوری اینکه برخی از این درخواست‌ها حاوی انتقاد و پیشنهاد نیز بوده‌است، خاطرنشان کرد: از این پس نیز سفرهای ریاست جمهوری به استان‌ها ادامه خواهد داشت ولی شکلش با گذشته متفاوت خواهد بود و باید منتظر باشیم تا شیوه آن را اعلام نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر