کد خبر: 40574 A

استاندار زنجان خبر داد؛

استاندار زنجان با اشاره به اقدامات مطلوب در زمینه سیستم سامد در استان زنجان گفت: استان زنجان در زمینه عملکرد سیستم سامد در راستای رسیدگی به درخواست‌ها و مطالبه‌های مردم طی سفرهای ریاست جمهوری به استان‌ها جزو استان‌های برتر کشور است.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان گفت: سامانه سامد اولین بار در استان زنجان راه‌اندازی شد که با همت همه فعالان در سامانه و تعامل مدیران استان، در پاسخگویی و رسیدگی به درخواست‌های مردم در سامانه سامد جزو استان‌های برتر هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان،‌ محمد رئوفی نژاد شامگاه دیروز(4 بهمن) در مراسم راه‌اندازی سیستم الکترونیکی دولت و مردم با حضور رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در استان زنجان گفت: باتوجه به اینکه هم‌اکنون در پایان دوره فعالیت دولت نهم قرار داریم، همه ما از عملکرد مطلوب این دولت در کشور آگاهی داریم که در این راستا یکی از کارهای مهمی که شخص رئیس جمهور همواره به آن سفارش می‌کردند؛ پاسخگویی به درخواست‌های مردم بوده است.

وی با اشاره به ارتباط عمیق شخص رئیس جمهور با مردم افزود: رئیس جمهور همواره نگاه مسوولانه‌ای در ارتباط با مردم داشته است.

استاندار زنجان با یادآوری اینکه اعتقاد، باور و انگیزه رئیس جمهور در بحث پاسخگویی به مردم؛ در سفرهایش به زنجان ادامه داد: این رفتار همچنین در نوع برخورد ما مدیران با مردم و پاسخگویی به آنها موثر بوده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه خروجی مطلوبی در رسیدگی به درخواست‌های مردم وجود دارد، خاطرنشان کرد: رضایت‌مندی مردم از این کار قابل توجه است.

رئوفی نژاد همچنین به راه‌اندازی سامانه سامد به دست رئیس جمهور برای رسیدگی درخواست‌های مردم یادآور شد و گفت: سامانه سامد اولین بار در استان زنجان راه‌اندازی شد که با همت همه فعالان در سامانه و تعامل مدیران استان، در پاسخگویی و رسیدگی به درخواست‌های مردم در سامانه سامد جزو استان‌های برتر هسیتم.

وی با اشاره به ایجاد رضایتمندی مردم از نحوه فعالیت این سامانه اظهار داشت: یکی از درخواست‌های مردم در راستای دارو و درمان بود که در این سامانه به خوبی پیگیری شد و اقدامات قابل توجهی از جانب دولت درخصوص صورت گرفت این درحالی است که مشکل مسکن تقریبا بطور کامل در استان حل شد و بحث اشتغال نیز در حد سهمیه استان مرتفع شده است.

استاندار زنجان در خاتمه با با بیان اینکه با کمترین تسهیلات اشتغال پایدار در استان ایجاد شده است، افزود: در استان زنجان در بحث‌های گفته شده در حد مطلوبی عمل شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر