کد خبر: 41776 A

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان خبر داد:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به برگزاری جشنهای ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: حضور اقشار مختلف مردم استان در سالجاری حضور ویژه در این ایام خواهد بود.

زنجان ـ ایلنا: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: امسال برای اولین بعد از راهپیمایی 22بهمن نماز برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سید سعید حسینی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرصت خوب ایام دهه فجر امسال در راستای تبین ارزشهای انقلاب به نسل جوان امروز گفت: امروز رسانه ها نقش اساسی برای تبین پیام انقلاب در نسل جوان کشور دارند.

حسینی با بیان اینکه امروز استکبار جهانی برخلاف ادعای خود در زمینه آزادی بیان در صدد تعطیلی رسانه ای مختلف ایران اسلامی است افزود: این کار برخلاف میل آنها با اعتراضات اقشار مختلف مردم در جهان مواجه شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه با اشاره به برگزاری جشن های پیروزی انقلاب اسلامی در سالجاری در ایران اسلامی واستان زنجان گفت: امسال سال بسیار حساس برای مردم است.

وی با بیان اینکه مردم این ندای آزادی سید الشهدا ومیثاق با امام ورهبری را در برگزاری هرچه باشکوهتر این جشنها وراهپیمایی به گوش جهانیان خواهند رساند تصریح کرد: امسال بدلیل تعطیلی مدارس در روز پنجشنبه در ایران اسلامی همزمان با کل کشور روز چهارشنبه صدای زنگ انقلاب در مدارس استان به صدا در می آید.

حسینی در بخشی از سخنان خود با اشاره به برگزاری و اجرای برنامه های مختلف در سطح استان وشهرستانهای استان زنجان گفت: از جمله این برنامه ها غبار روبی وعطرافشانی مزار شهدا در سطح استان وزنجان خواهد بود.

وی با اشاره به ویزیت رایگان شبکه های درمانی وبیمارستان ارتش وامام علی و... در این زمینه گفت: ایستگاههای صلواتی نیز جهت پذیرای مردم انقلابی در این روزها در زنجان دائر خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه از برنامه های ایام دهه فجر به اجرای برنامه های صبحگاه مشترک در پادگان 216، فرماندهی سپاه ونیروی انتظامی استان زنجان اشاره کرد وگفت: همایش ویژه جشن بانوان در روز 14بهمن به مناسبت اولین راهپیمایی بانوان زنجان در زمان انقلاب در سطح کشور نیز با حضور بانوان انقلابی زنجان در امامزاده سید ابراهیم برای اولین بار برگزار خواهد شد.

وی در ادامه خبر از افتتاح 727طرح عمرانی در سطح استان زنجان با 712 طرح افتتاحی و16طرح کلنگ زنی با بیش از 10هزار میلیارد توامان اعتبار دولتی، سرمایه گذاری وتسهیلاتی وخصوص در استان دادو گفت: راهپیمایی 22 بهمن از چهارراه امیرکبیر با طی مسیر به طرف امامزاده سید ابراهیم خواهد بود که بعد از آن مردم با حضور گسترده با سخنرانی وزیر دادگستری "بختیاری " مردم انقلاب به اقامه نماز ظهر خواهند پرداخت.

حسینی در پایان گفت: فرصت راهپیمایی 22بهمن وبرگزاری جشنهای ایام دهه فجر در ایران اسلامی واستان فرصت بسیار مناسب برای تبین آرمانهای انقلاب اسلامی به جوانان نسل امروز است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر