کد خبر: 43429 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان به پیشرفت های نظام جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف بالاخص در زمینه تجهیزات نظامی اشاره کرد و گفت: دنیای استکبار از اقتدار روزافزون نظام در هراس است.

زنجان – ایلنا: استاندار زنجان گفت: دنیای استکبار در کمین است و فتنه اخیر آنان انتخابات ریاست جمهوری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان امروز(15 بهمن) در جمع مردم شهرستان ابهر به پیشرفت های نظام در ابعاد مختلف اشاره کرد و گفت: عکس العمل غرب و آمریکا در زمینه موفقیت ایران اسلامی در ارسال موجود زنده به فضا بیانگر وحشت استکبار از پیشرفت و ترقی ایران است.

وی به آثار و برکات انقلاب اسلامی در جهان اشاره کرد و گفت: این انقلاب به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است و این کشورها با تاسی از انقلاب در مقابل دنیای استکبار ایستادگی کردند.

مقام عالی استان به فتنه 88 اشاره کرد و گفت: گروهی خودفروخته گمان می کردند تا می توانند در مقابل این انقلاب ایستادگی کنند ولی حضور میلیونی مردم در 9 دی توطئه های این گروه را در هم شکست.

رئوفی نژاد به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا اشاره کرد و ادامه داد: امروز ایران اسلامی با تمام توان در مقابل دشمنان ایستادگی کردهاست و به دشمن ثابت کردیم که تحریم هاس سیاسی، فرهنگی و اقتصادی آنان کارساز نبوده و ما همواره پیروز میدان هستیم.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه هرچه داریم به برکت انقلاب اسلامی است، ادامه داد: دنیای استکبار در کمین است و فتنه اخیر آنان انتخابات ریاست جمهوری است.

وی به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات اشاره کرد و یادآور شد: سخنان شفاف ایشان حجت را بر همه تمام کرده است و ما پیرو فرمایشات ایشان هستیم.

این مقام مسئول، یکی از راه های حفظ آسایش و آرامش در جامعه را برخورد با فتنه گران عنوان کرد و یادآور شد: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر