کد خبر: 43433 A

استاندار زنجان در دیدار با خانواده شهدای شهرستان ابهر:

استاندار زنجان به اقتدار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی در جهان اشاره کرد و گفت: این اقتدار مرهون خون شهداست.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان گفت: ایثار و جان فشانی شهدا به خاطر انتقال اسلام به جهان بود که به لطف الهی محقق شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان امروز(15 بهمن) در دیدار با خانواده های شهید سیروس نادری، تقی عسگری و نعمت الله طاهر ورودی از شهرستان ابهر با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا روشنگر و هدایتگر مسیر حرکت ما هستند و برای اینکه در مسیر اسلام و انقلاب گم نشویم باید پیرو شهدا بود.

مقام عالی استان ادامه داد: به برکت نهضت انقلاب اسلامی و به برکت خون شهدا امروز طنین عزت و سربلندی و اقتدار حکومت اسلامی در دنیا پیچیده شده است.

مقام عالی استان اگر روزی که شهدا در میدان نبرد بر علیه رژیم بعثی حاضر شدند از امروز انقلاب و صادر شدن آن در جهان اسلام آگاه بودند، صدها بار جان خود را فدای این اسلام و انقلاب می کردند.

وی به بیداری اسلامی در جهان اشاره کرد و یادآور شد: ایثار و جان فشانی شهدا به خاطر انتقال اسلام به جهان بود که به لطف الهی محقق شده است.

رئوفی نژاد به برکات خون شهدا اشاره و اضافه کرد: امروز آثار و برکات خون شهدا در جهان اسلام جاری است.

وی با اشاره به اینکه اقتدار و عزت انقلاب اسلامی متاسی از وجود امام راحل و مقام معظم رهبری و ملت شریف است، خاطر نشان ساخت: در عصر حاضر انقلاب اسلامی پرچم دار اسلام در بین امت اسلامی است.

استاندار زنجان ادامه داد: نگاه دنیای اسلام به نظام جمهوری اسلامی است و ما به الگویی برای قیام های ضد استکباری تبدیل شده است.

به گفته رئوفی نژاد این بیرق جز در سایه ایثار و فداکاری خانواده شهدا و به برکت خون شهدا در جهان به اهتزاز درنیامده است.

وی در پایان با تاکید بر پیروی از راه شهدا افزود: آرمان و اهداف شهدا تنها راه عزت و اقتدار است و باید همواره گوش به فرمان رهبری بود و در مسیر اسلام گام برداشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر