کد خبر: 47237 A

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در جشن دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان برگزار شد گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران پرچمدار نظام توحیدی در جهان است.

زنجان ـ ایلنا: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: نور اقنلاب در دهه فجر درخشید و جلوه های آن را ما امروز در زندکی فردی و اجتماعی خود شاهد هستیم.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت الاسلام علی دشتکی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اعلام این مطلب افزود: امام (ره) توجه جدی به زندگی مادی و معنوی انسانها داشتند و ایشان حیات واقعی را به بشر برگرداند.

وی با بیان اینکه دین اسلام برنامه های سعادت بخشی را برای مردم و به ویژه مسلمانان دارد تصریح کرد: امروز دشمن با تهاجم فرهنگی درصدد از بین بردن هویت مسلمانان است وهم اکنون نظام جمهوری اسلامی ایران پرچمدار نظام توحیدی در جهان است.

وی ادامه داد: امروز مقام معظم رهبری کشتی نجات بخش انقلاب را به پیش می برند و این امر موجب عزت و سرافرازی ملت ایران شده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یادآور شد: نور اقنلاب در دهه فجر درخشید و جلوه های آن را ما امروز در زندکی فردی و اجتماعی خود شاهد هستیم.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران نتیجه 1400 سال تلاش شیعه بوده است و انقلاب اسلامی همان نهضت شیعه را دنبال می کند و امام (ره) و علما برای آن تلاش زیادی کشیدند.

حجت الاسلام دشتکی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال پیاده کردن اهداف الهی است و در پنج سال اخیر اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان قریب به 20 مقام برتر کشوری و استانی را در بخش های مختلف و ارزیابی های به عمل آمده از آن خود کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر