کد خبر: 48995 A

استاندار زنجان:

اجازه ندهید خدمات دولت در روستا‌ها تحت تاثیر اقدامات برخی افراد سودجو قرار گیرد/در حال حاضر ۱۸۹ روستا به تعداد ۳۷ هزار و ۵۷۶ خانوار در استان زنجان از نعمت گاز برخوردارند.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان گفت: بیش از ۶ هزار پروژه در طول چهارسال اخیر در روستاهای استان زنجان عملیاتی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد استاندار زنجان شامگاه دیروز (۱ اسفند) در جلسه ستاد عمران روستایی ومهاجرت معکوس استان زنجان به ۲۳۴۸ پروژه روستایی در استان اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها حاصل ۱۱ ماه تلاش دستگاه‌های استان در سال جاری است.

مقام عالی استان به خدمات دولت در روستا‌ها اشاره کرد و گفت: بیش از ۶ هزار پروژه در طول چهارسال اخیر در روستاهای استان زنجان عملیاتی شده است.

رئوفی‌نژاد در ادامه با اشاره به اینکه روستا‌ها منابع تولید محصولات کشاورزی و ثروت در جامعه هستند، ادامه داد: تمام این اقدامات در راستای رضایتمندی روستائیان انجام شده است و مااکنون شاهد نتایج این اقدامات و مهاجرت معکوس در روستا‌ها هستیم.

وی با عنوان اینکه ۴۸ درصد جمعیت استان در روستا‌ها ساکن هستند، خاطرنشان ساخت: ۳۰ هزار نفر از روستائیان در قالب طرح مهاجرت معکوس به روستا‌ها بازگشتند.

رئوفی‌نژاد در ادامه به خدمات ماندگار دولت در روستا‌ها اشاره کرد و با بیان فرا رسیدن دوران انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا گفت: اجازه ندهید خدمات دولت در روستا‌ها تحت تاثیر اقدامات برخی افراد سودجو قرار گیرد.

در ادامه مدیر شرکت گاز استان زنجان به برنامه جامع گازرسانی به روستا‌ها در قالب عمران روستایی اشاره کرد و گفت: براساس برنامه ریزی به عمل آمده ۳۷۲ روستا تا پایان سال ۹۲ از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

عسگریان ادامه داد: در حال حاضر ۱۸۹ روستا به تعداد ۳۷ هزار و ۵۷۶ خانوار در استان زنجان از نعمت گاز برخوردارند.

وی برآورد هزینه گازرسانی به روستا‌ها را ۳۳۰ هزار و ۱۶۵ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: از ۱۰۵ روستایی که در دستور هدف شرکت گاز برای گازرسانی بود، ۴۰ روستا به اتمام رسیده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر