کد خبر: 50592 A

مسئول روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به برگزاری مسابقه عکاسی در این زمینه گفت: اسامی برندگان مسابقه عكاسی طبیعت اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با نظر کمیته داوران معرفی شد.

زنجان ـ ایلنا: مسئول روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری ستان زنجان گفت: تقدیر از برگزیدگان همزمان با هفته منابع طبیعی خواهد بود.

به گزارش ایلنا از زنجان، بتول علی پناهی مسئول روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، امروز ضمن تقدیر و تشكر از تمامی عكاسانی كه در این جشنواره عكاسی و طبیعت این اداره كل شركت كرده بودند افزود: سه نفز از این عکاسان بعنوان برنده معرفی شدند.

مسئول روابط عمومی منابع طبیعی  وآبخیزداری استان زنجان ادامه داد: بدین وسیله برندگان مسابقه عكاسی و طبیعت كه از سوی اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان برگزار شده بود با نظر كمیته داوران و كارشناسان اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اعلام می شود.

وی با اشاره به انتخاب بهترین اثر از بین این آثار طبیعت گفت: -مسعود بهروان - مهدی الماسی علی نجفیان از جمله این عکاسان منتخب هستند.

علی پناهی در پایان افزود: تقدیر از برگزیدگان همزمان با هفته منابع طبیعی خواهد بود که از بین عکاسان برگزیده عكس و اثر مسعود بهروان، عكس برتر جشنواره شناخته شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر