کد خبر: 63159 A

مدیر عامل آبفای شهری استان زنجان:

سال گذشته بیش از 5 هزار فقره انشعاب واگذار شده كه از این تعداد 5073 فقره انشعاب غیر خانگی بوده است.

زنجان ـ ایلنا: مدیر عامل آبفای شهری استان گفت: درطول سال گذشته بیش از11 هزارمورد اتفاقات درشبكه و انشعابات رخ داد كه تعداد3626 مورد در شبكه و 7650 مورد درانشعابات بود كه با همت و تلاش همكاران واحد امداد دراسرع وقت رفع شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان،‌ مسلم پور نصرت با اعلام این خبر افزود: بیش از 9 كیلومتر اصلاح شبكه آبرسانی در سطح استان زنجان انجام گرفته است.

رئیس هیات مدیره آب و فاضلاب شهری استان همچنین به احداث شبكه آبرسانی در سطح استان اشاره كرد و گفت: بیش از 11 كیلومتر شبكه آبرسانی دراستان احداث شده كه از این مقدار بیش ازیك و نیم كیلومتر در ابهر و بیش از 2 كیلومتر در قیدار بوده است.

پورنصرت اظهار کرد: درطول سال گذشته بیش از11 هزارمورد اتفاقات درشبكه و انشعابات رخ داد كه تعداد3626 مورد در شبكه و 7650 مورد درانشعابات بود كه با همت و تلاش همكاران واحد امداد دراسرع وقت رفع شده است.

مدیرعامل شركت آب و فاضلاب با اشاره به مدیریت مصرف آب گفت: با تمهیدات انجام گرفته در این زمینه تعداد343فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی و به مجاز تبدیل وتعداد2900 دستگاه كنتور خراب تعویض شده است.

وی همچنین به فعالیتهای شركت در بخش فاضلاب اشاره كرد و افزود:در بخش فاضلاب بیش از160فقره انشعاب فاضلاب و بیش از2 هزار فقره نیز واگذار شده است.

پورنصرت ادامه داد: سال گذشته در بخش فاضلاب بیش از10 كیلومتر شبكه جمع اوری فاضلاب احداث شده است.

مدیرعامل ابفای استان زنجان گفت: حجم مخازن دردست ساخت45 هزار مترمكعب است كه درشهرهای زنجان هیدج خرمدره سجاس وماهنشان دردست ساخت میباشد.

بازدید دانش آموزان دبستان دخترانه غیر دولتی پویندگان فرزانه از تصفیه خانه آب زنجان

در راستای سیاستهای وزارت نیرو و تفاهم نامه با آموزش و پرورش و در جهت فرهنگ سازی مصرف درست آب 25 نفر از دانش آموزان دبستان دخترانه غیر دولتی پویندگان فرزانه از تاسیسات تصفیه خانه آب زنجان بازدید كردند.

زهرا شکوری مدیر روابط عمومی آب و فاضلاب شهری استان با اعلام این خبر گفت: دانش آموزان ضمن بازدید از قسمتهای مختلف تصفیه خانه با مراحل و روشهای تصفیه آب از نزدیك آشنا شدند و كارشناسان مربوطه نیز كه بازدید كنندگان را همراهی میكردند توضیحات لازم را به سولات بازدید كنندگان ارائه دادند.

به گفته وی در پایان بازدید ضمن پذیرایی بسته های آموزشی و فرهنگی درباره طرحهای آب و فاضلاب ارائه شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر