کد خبر: 6678 A

استاندار زنجان:

هشت سال دفاع مقدس نظام و انقلاب را بیمه کرد و و خود باوری و استقلال را به نظام در کشور ماندگار و پایدار کرد.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان با اشاره به پایداری عزت واستقلال در ایران اسلامی گفت: خون شهیدان موجب عزت ایران شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد ظهر امروز در مراسم افتتاح هنرستان پسرانه خوارزمی شهر قیدار،جنگ دشمن بر علیه ایران را یک جنگ تمام نشدنی یاد کرد وافزود:همانطور که در هشت سال دفاع مقدس مردم ایثار گری کردند در حال حاضر هم باید مردم ایثار گری کرده و مدافع نظام باشند.

وی اظهار داشت: امروز باید میراث دار خون شهیدان بود چرا که شهیدان با نثار جان خود استقلال و عزت را در ایران پایدار کردند.

استاندار زنجان در ادامه گفت: امروز ایران مقتدر میراثی در دست میراث داران است که در این راستا باید برای حفظ و تقویت این میراث باید به وظیفه خود عمل کنیم.

رئوفی نژاد تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی با تکیه بر ارزشهای اعتقادی و الهی توانست در تمام مقتضیات زمانی در مقابل دشمن و استکبار ایستادگی کند و توطئه های شوم دشمن را در نطفه خفه کند.

وی،در ادامه به افتتاح پروژه اشاره کرد و افزود: حرفه آموزی یک خلاء و چالش در کشور است که که در این راستا باید به امر حرفه آموزی توجه شود.

استاندار زنجان تاکید کرد: در راستای ارتقای بازار کسب و کار و بالا بردن کمی و کیفی تولیدات باید نیروی انسانی آموزش دیده و حرفه لازم را داشته باشند.

رئوفی نژاد گفت: رویکرد دولت نهم و دهم حرفه آموزی است و در این راستا آن طور که باید در جامعه به حرفه و آموزش توجه نشده چرا که جوانان مدرک دانشگاهی دارند ولی حرفه ای بلد نیستند.

وی، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: لازمه اقتصاد مقاومتی حرفه آموزی است و در این راستا طرح های دانش بنیان در ایران اسلامی مطرح شد و لازمه اجرای طرح های دانش بنیان هم حرفه آموزی است.

استاندار زنجان افزود:در استان باید شرایط حرفه آموزی مهیا شود چرا که توجه به حرفه آموزی اشتغال پایدار را به دنبال دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر