کد خبر: 6687 A

امام جمعه شهرستان خدابنده:

امام جمعه شهرستان قیدار گفت:عزت و اقتدار امروز ایران با خون شهیدان ماندگار شده و در این راستا باید نسبت به پایداری و اقتدار و استقلال این انقلاب تلاش کرد.

زنجان ـ ایلنا:‌ امام جمعه شهرستان قیدار با اشاره به اقتدار ایران اسلامی افزود: خون شهدا موجب اقتدار ایران است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حجت اسلام طهماسبی در مراسم افتتاح هنرستان پسرانه شهر قیدار، افزود:هشت سال دفاع مقدس یاد آور خون شهیدانی است که با نثار جان خود درخت انقلاب را تنومند کردند.

وی اظهار داشت:در دولت عدالت محور به توسعه شهرها و روستاها بسیار توجه شده است که در این راستا در شهرستان قیدار تا سال 84 تنها یک هنرستان دخترانه و پسرانه وجود داشت ولی امروز تعداد هنرستانها افزایش پیدا کرده است.

امام جمعه شهرستان قیدار، به اجلاس سران غیر متعهدها اشاره کرد و افزود: این اجلاس در کشور دستاوردهای خوبی داشت و نام ایران را در جهان به عنوان یک کشور اسلامی عدالت محور معرفی کرد.

طهماسبی یاد آور شد:دولت نهم و دهم عدالت را در جامعه توسعه و ترویج داد چرا که امروز خدمات دولت در همه شهرها و روستاها وجود دارد و مردم از این خدمات استفاده می کنند.

وی افزود:حق مردم است که از خدمات دولت استفاده کنند چرا که این نظام با حمایت مردم و خون فرزندان این خاک در جهان شناخته شده است.

امام جمعه شهرستان قیدار گفت:امروز ایران با نام شهیدان در جهان شناخته شده است و باید باید این راهها ادامه پیدا کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر