کد خبر: 66877 A

مدیر عامل آبفای استان زنجان:

مدیر عامل شركت آب و فاضلاب استان زنجان برنامه ریزی برای تسریع در اجرای پروژه های اجرایی و تمهیدات لازم برای بهره گیری حداكثری از ظرفیتهای موجود منابع مالی مختلف همراه با نظارت مستمر بر پیشرفت پروژه ها از الویتهای كاری معاونت مهندسی و توسعه آبفای استان اعلام کرد.

زنجان ـ ایلنا: مدیر عامل آبفای استان زنجان گفت: به پروژه های فاضلاب شهری و استفاده از روشهای جدید تامین منابع مالی بالاخص بخش خصوصی باید توجه جدی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رنجان،‌ مسلم پور نصرت مدیر عامل شركت آب و فاضلاب شهری استان با اشاره به وظایف معاونت مهندسی و توسعه افزود: ارزیابی سالانه و مستمر كلیه پیمانكاران و مشاوران طرف قرارداد و اقدام در تنظیم تعاملات آتی شركت بر اساس نتایج ارزیابیها از وظایف كاری این معاونت است.

وی به استفاده از تجارب شركتهای موفق اشاره كرد و گفت: استفاده تعریف شده از تجارب شركتهای موفق در صنعت آب و فاضلاب كشور در حوزه های مختلف و مرتبط با وظایف باید عملیاتی شود.

وی همچنین تصریح كرد: به پروژه های فاضلاب شهری و استفاده از روشهای جدید تامین منابع مالی بالاخص بخش خصوصی باید توجه جدی شود.

مدیر عامل آب و فاضلاب شهری در پایان متذكر شد: كنترل دقیق طرحهای مطالعاتی و اكتفا به نیازمندیهای واقعی در پروژه ها و رعایت اصل صرفه جویی و پرهیز از هزینه های قابل اجتناب ضروری و مهم می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر