کد خبر: 6688 A

فرماندار شهرستان خدابنده خبرداد

فرماندار شهرستان خدابنده گفت:در شهرستان خدابنده 9 هزار واحد مسکونی روستایی در چند سال گذشته مقاوم سازی شده و اعتبار هزینه شده برای این امر 9 میلیارد تومان بوده است.

زنجان ـ‌ ایلنا: فرماندار شهرستان خدابنده با اشاره به اقدام ماندگار دولت در احداث مسکن مهر افزود: شهرستان خدابنده در این زمینه دارای اقدامات مطلوب بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، نورالدین رفیعی ظهر امروز در مراسم افتتاح هنرستان پسرانه خوارزمی شهر قیدار،افزود: در دولت نهم و دهم اقدامات بسبار بزرگی در شهرستان قیدار انجام شده چرا که بزرگترین پروژه راه در سطح استان در این شهرستان بوده و عمده ترین گاز رسانی هم در این شهرستان بوده است.

وی اظهار داشت: در سه سال گذشته 75 پروژه راه با اعتباری بالغ بر 28 میلیارد تومان با مساحت 320 کیلومتر انجام شده است.

فرماندار شهرستان قیدار گفت: در 77 روستای بالای 20 خانوار قیدار طرح هادی اجرا شده است.

رفیعی تاکید کرد: ضریب مقاوم سازی مسکن روستایی در این شهرستان از 22 به 60 درصد رسیده است.

وی افزود: امروز 192 پروژه در سطح شهرستان وروستا با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد و 700 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

فرماندار شهرستان خدابنده یاد آور شد: دولت عدالت محور توجه به توسعه روستاها و شهرهای کوچک را اولویت کاری خود قرار داده که در این راستا در طول چند سال گذشته شهرستان قیدار توسعه شهری خوبی داشته است.

رفیعی، به هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت:هشت سال دفاع مقدس یاد آور رشادتها و ایثار گری های شهیدانی است که جان خود را نثار انقلاب کردند و در این راستا باید ادامه دهنده این خون باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر