کد خبر: 66883 A

در زنجان صورت گرفت؛

مسئول روابط عمومی آبفای زنجان با اعلام این خبر گفت: طی حکمی مهندس براتی به سمت سرپرست دفتر آمار و فن آوری اطلاعات معرفی شد.

زنجان ـ ایلنا: مسئول روابط عمومی آبفای استان گفت: از معاون سابق در حضور كلیه مدیران مستقل ستادی و معاونین و مدیران و كازشناسان حوزه فنی و مهندسی تقدیر و قدردانی شد.

به گزارش ایلنا از زنجان،‌ مسلم پور نصرت مدیر عامل شركت آب و فاضلاب استان طی حكمی مهندس محمد مهانفر را به عنوان معاونت فنی و توسعه آب و فاضلاب شهری استان زنجان معرفی کرد.

مسئول روابط عمومی آبفای استان با اعلام این خبر گفت: در قسمتی از این حكم آمده است:« با اتكال به خداوند سبحان و تلاش و برنامه ریزی لازم با استفاده از تمام ظرفیتهای موجود شركت بالاخص منابع انسانی متعهد و كار آمد در تعامل موثر با كلیه واحدهای مرتبط، معاونتها و دفاتر نظارت موثر و بروز بركلیه وظایف در حوزه های پیمانكاران، مشاوران، مطالعات پروژه های مورد نیاز و با عنایت به اسناد و بالا دستی و چشم اندازهای صنعت آب و فاضلاب كشور موفق و موید باشید».

به گفته وی، در این مراسم از زحمات هادی رضایی معاون سابق در حضور كلیه مدیران مستقل ستادی و معاونین و مدیران و كازشناسان حوزه فنی و مهندسی تقدیر و قدردانی شد.

همچنین در این مراسم از زحمات مهندس صفیلو مدیر اسبق دفتر آمار و فن آوری اطلاعات نیز تقدیر شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر