کد خبر: 67312 A

امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: مردم سالاری دینی و جمهوری اسلامی پایه های اقتدار نظام است.

زنجان ـ ایلنا: امام جمعه زنجان گفت: رمز اقتدار ملت ایران، قرآن و سنت پیامبر است.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت الاسلام علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان امروز در همایش "حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی" با تاکید بر اینکه برای مقابله با دشمنان باید هوشیار بود، گفت: حماسه سیاسی و اقتصادی منحصر به امسال نیست و باید تداوم داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به درایت و هوشیاری مقام معظم رهبری در نامگذاری سال و اینکه ایشان چند سال متمادی مباحث اقتصادی را مورد تاکید قرار می دهند، یادآور شد: مقام معظم رهبری با شناخت دقیق نیازهای جامعه و توطئه های دشمنان اقدام به نامگذاری سال ها می کنند.

امام جمعه زنجان به پیچ تاریخی حساس جهان در این برهه از زمان اشاره کرد و گفت: ایران در این موقعیت یک عامل تعیین کننده است.

حجت الاسلام خاتمی به ایستادگی ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان اشاره کرد و افزود: رمز اقتدار ملت ایران، قرآن و سنت پیامبر است.

وی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: مردم سالاری دینی و جمهوری اسلامی پایه های اقتدار نظام است.

نماینده ولی فقیه در استان  در پایان به انتخابات در نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و با بیان اینکه ایران کشوری است که در آن انتخابات آزادانه برگزار شده است گفت: مجریان انتخابات امانتداران مردم هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر