کد خبر: 67477 A

مشاور امور بانوان و خانواده آبفای استان زنجان خبر داد؛

وی به برگزاری كارگاه آموزشی در این هفته اشاره كرد و افزود: كارگاه آموزشی مهارت های زندگی با همكاری سازمان بهزیستی استان در دو روز با عنوان زیر یك سقف برای كلیه همكاران برگزار شد.

زنجان ـ ایلنا: مشاور مدیر عامل در امور بانوان و خانواده شركت آب و فاضلاب شهری برنامه های هفته زن را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مشاور امور بانوان و خانواده آبفای استان زنجان گفت: به همین مناسبت یك گلگشت یكروزه خانوادگی برای كلیه كاركنان و بازنشتگان با همكاری كمیته ورزش شركت در محل روستای سهرین برگزار می شود.

زهرا شكوری در این باره گفت: در راستای انسجام بخشی و با هدف صرفه جویی، الگو گیری و وحدت رویه در برنامه ریزی همایش مشتركی با عنوان جشن كوثر در محل سالن برق منطقه ای بین شركتهای صنعت آب و برق استان برگزار شد.

وی به برگزاری كارگاه آموزشی در این هفته اشاره كرد و افزود: كارگاه آموزشی مهارت های زندگی با همكاری سازمان بهزیستی استان در دو روز با عنوان زیر یك سقف برای كلیه همكاران برگزار شد.

به گفته شکوری نشست بانوان شاغل شركت با مدیریت عامل و معاونان در روز یازدهم اردیبهشت در محل سالن كنفرانس شركت برگزار می شود.

مشاور بانوان و خانواده آبفای استان زنجان ادامه داد: به همین مناسبت یك گلگشت یكروزه خانوادگی برای كلیه كاركنان و بازنشتگان با همكاری كمیته ورزش شركت در محل روستای سهرین برگزار می شود.

وی همچنین درباره دیگر برنامه ها در این هفته اشاره كرد و گفت: تعداد 15 نفر از همكاران خانم این شركت جهت بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب و استفاده از تجارب آبفای كاشان به این شهر عزیمت می كنند.

شكوری با اعلام اینکه در روز زن از همه همكاران شاغل خانم با هرقراردادی و همسران همكاران آقا با اهداء لوح تقدیر و هدایای ارزنده تجلیل میشوند، متذكر شد: در طول هفته مسابقه كتابخوانی از كتاب كشتی پهلو شكسته برای همكاران و مسابقه نقاشی تحت عنوان پیامی به مادر برای فرزندان كاركنان برگزار میگردد كه به پنج اثر برتر جوایزی اهداء خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر