کد خبر: 7139 A

استاندار زنجان:

آنچه که امروز شاهد هستیم نقش آفرینی ملت ایران در فعل و انفعالات جهانی است که به برکت هشت سال دفاع مقدس و حماسه‌های آن دوران است.

زنجان ـ‌ ایلنا: استاندار زنجان با اشاره به نقش آفرینی مردم ایران در دوران دفاع مقدس گفت: فعل و انفعالات کنونی جهان الهام گرفته از دوران ۸ سال دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد استاندار زنجان، ‌جنگ دشمن بر علیه ایران را یک جنگ تمام نشدنی یاد کرد و افزود: همانطور که در هشت سال دفاع مقدس مردم ایثار‌گری کردند در حال حاضر هم باید مردم ایثار‌گری کرده و مدافع نظام باشند.

رئوفی‌نژاد اظهار داشت: آنچه که امروز شاهد هستیم نقش آفرینی ملت ایران در فعل و انفعالات جهانی است که به برکت هشت سال دفاع مقدس و حماسه‌های آن دوران است.

استاندار زنجان با بیان اینکه الگوی بیداری اسلامی هشت سال دفاع مقدس است گفت: بیداری اسلامی الگو گرفتن از انقلاب اسلامی را داشت و موجب شد پذیرش شهادت در راه اسلام و بیداری اسلامی سرمنشا گرفته از هشت سال دفاع مقدس وشهادت فرزندان ایران در این جنگ هشت ساله است.

رئوفی‌نژاد با تاکید بر اینکه نباید یک لحظه از ارشهای دفاع مقدس غفلت کنیم افزود: حفظ نظام و ولایت فقیه باید به عنوان یک اصل مهم در راستای حفظ ارزشهای دفاع مقدس مورد توجه قرار بگیرید.

وی ادامه داد: امروز ایران مقتدر میراثی در دست میراث داران است که در این راستا باید برای حفظ و تقویت این میراث باید به وظیفه خود عمل کنیم.

رئوفی‌نژاد تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی با تکیه بر ارزشهای اعتقادی و الهی توانست در تمام مقتضیات زمانی در مقابل دشمن و استکبار ایستادگی کند و توطئه‌های شوم دشمن را در نطفه خفه کند.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه ایران اسلامی امروز قله‌های اقتدار و عزت را با محوریت ولایت فقیه طی می‌کند افزود: امروز استکبار ناتوان در همه همجمه‌ها و توطئه‌های خود در مقابل با رشد و اقتدار ملت ایران در برنامه ریرزی‌ها با شکست مواجه شده است.

رئوفی‌نژاد تاکید کرد: ملت ایران در سایه ولایت فقیه بدر مسیر اقتدار و عزت روزافزوم گام برمی دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر