کد خبر: 74653 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

استاندار زنجان به بخش‌های مختلف صیانت از حقوق شهروندی اشاره کرد و گفت: توسعه مراکز قرآنی در همین راستا است.

 ایلنا: استاندا رزنجان گفت: حقوق شهروندی حقوقی همه جانبه و گسترده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد، استاندار زنجان، در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی به فعالیت‌های انجام شده در استان به جهت صیانت از حقوق شهروندی اشاره کرد و گفت: اجرای فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی گسترده نیز یکی از این اقدامات است.

مقام عالی استان به توسعه جلسات قرآنی و تشکیل شورای عالی استانی قرآن اشاره کرد و یادآور شد: در راستای توسعه فعالیت‌های قرآنی نیز 100 مدرسه قرآنی با تحت پوشش قرار دادن 30 هزار نفر ایجاد شده است.

استاندار زنجان به جوانب مختلف حقوق شهروندی اشاره کرد و افزود: حقوق شهروندی حقوقی همه جانبه و گسترده است.

رئوفی‌نژاد نقش مسئولان را در صیانت از حقوق شهروندان یادآور شد و افزود: تمام شهروندان در نقاط مختلف کشور به حقوق شهروندی برابر در بحث های سلامت، امنیت و نظاط نیازمند هستند.

وی چهره ظاهری شهر و ایجاد بستر مناسب برای ارائه خدمات به مردم در شهر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در بحث عمران شهری شاهد اجرایی شدن بیش از 300 پروژه با 260 میلیارد تومان اعتبار بودیم.

استاندار زنجان به تحولات ایجاد شده در عمران روستاها را نیز مورد تاکید قرار داد و افزود: در این زمینه نیز 2700 پروژه با 600 میلیارد تومان اجرایی شده است.

رئوفی‌نژاد به آثار روحی و روانی و ایجاد نشاط اجتماعی در بحث رسیدگی به عمران شهری اشاره کرد و افزود: این حق تمام شهروندان زنجانی است تا از امنیت، بهداشت و نشاط اجتماعی برابر برخوردار باشند.

وی به حقوق شهروندی بانوان استان نیز اشاره کرد و اظهار داشت: ایجاد پارک و فرهنگسراهای بانوان، رسیدگی به اشتغال و ورزش بانوان نیز از اقدامات انجام شده در استان است.

رئوفی نژاد در پایان خواستار بررسی کارشناسی مسائل و دغدغه های شهروندان در جلسات صیانت از حقوق شهروندی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر