کد خبر: 74678 A

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان زنجان خبرداد:

رئیس سازمان راه و شهرسازی استان زنجان از واگذاری 220 قطعه در سایت مهر شهر زنجان به متقاضیان مسکن مهر به جهت احداث مسکن گروهی خبر داد.

 ایلنا: مدیرکل مسکن و شهرسازی استان زنجان گفت:‌ این قطعات به صورت 10 واحدی احداث می شود.

به گزارش خبرنگارایلنا از زنجان، حافظ باباپور رئیس سازمان راه و شهرسازی استان زنجان امروز(31 اردیبهشت) در بازدید استاندار زنجان از سایت 73 هکتاری با عنوان "مهرشهر" با اشاره به تشریح ابعاد مختلف این پروژه گفت: این مجموعه در ادامه فاز هشت گلشهر واقع شده است و بستر برای احداث 880 قطعه مسکونی طراحی شده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مجموعه 73 هکتاری با عنوان مهر شهر جزء مصوبه شورای عالی بود، ادامه داد: در این منطقه قطعات به صورت 300 متری طراحی شده است.

وی به احداث واحدهای مسکونی گروهی به صورت چهار طبقه در قطعات شمالی و پنج طبقه در قطعات جنوبی اشاره کرد و افزود: این قطعات به صورت 10 واحدی احداث می شود.

باباپور به طراحی واحدهای تجاری با 8500 واحد گنجایش در این محدوده از شهر اشاره کرد و افزود: در این منطقه 15 درصد به فضای سبز، سه هکتار به احداث بیمارستان و 2 هکتار به فضای آموزشی اختصاص یافته است.

به گفته رئیس سازمان مسکن و شهرسازی سطح سرانه آموزشی، بهداشت و فضای سبز با 33 درصد از استاندارد معماری شهرسازی برخوردار است.

این مقام مسئول افزود: 36 درصد از محدوده به معابر عمومی اختصاص یافته است که 10 درصد بیش از سرانه استاندارد است.

وی در پایان از آمادگی واگذاری 220 قطعه از زمین های منطقه به متقاضیان به جهت احداث واحدهای مسکونی گروهی خبر داد و افزود: برای جلوگیری از خرید و فروش فیش های واحدهای مسکونی، به صورت مشترک عملیات اجرایی آغاز می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر