کد خبر: 75245 A

در جشنواره فرهنگی هنری اعتکاف؛

مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان گفت: فیلم" حال حافظ خوب است" در دومین جشنواره فرهنگی هنری اعتکاف، مقام دوم را در بخش فیلم کوتاه کسب کرد.

 ایلنا: مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان گفت: فیلم "حال حافظ خوب است" در هشتمین جشنواره فیلم دینی رویش و پنج جشنواره فیلم دانشجویی به عنوان فیلم منتخب برگزیده شده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، وحید اکبری، مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان با اعلام این خبر گفت: فیلم کوتاه " حال حافظ خوب است" در دومین جشنواره فرهنگی هنری اعتکاف که (27 اردیبهشت ماه) 92 در محل سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد توانست مقام دوم این جشنواره را از آن خود کند.

وی افزود: این فیلم در بخش های فیلمنامه، عکس و فیلم از بین 1050 اثر توانست عنوان دوم را در کشور کسب کند.

اکبری، اشاعه هنر دینی و حمایت از تولید آثار هنری و دینی را از جمله اخداف حوزه هنری استان زنجان برشمرد و ادامه داد: فیلم "حال حافظ خوب است " محصول حوزه هنری استان زنجان در سال 1391 بوده که این اثر به نویسندگی حسین سلیمانی و مجتبی حیدری و کارگردانی مجتبی حیدری و جبار اوجاقلو در مدت 12 روز تولید شده است.

وی با بیان اینکه این فیلم در سال گذشته توانست مقام نخست را در جشنواره سراسری نماز و نیایش کسب کند، ابراز داشت: فیلم "حال حافظ خوب است" در هشتمین جشنواره فیلم دینی رویش و پنج جشنواره فیلم دانشجویی به عنوان فیلم منتخب برگزیده شده است.

مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان با بیان اینکه این فیلم به بخش مسابقه جشنواره ملی فیلم كوتاه حسنات اصفهان نیز راه یافته است، افزود: جشنواره فیلم كوتاه حسنات با موضوع احسان و نیكوكاری در سه بخش مسابقه ملی، تجربه نخست و بخش جنبی در سال گذشته برگزار شد.

وی بیان کرد: مجتبی حیدری تدوین‌گر، سید رضا سیدین اردبیلی، حمید رضا قاسم ‌لو و متین زمان ‌لو بازیگران این فیلم و محمد جواد نور محمدی مدیر تصویربرداری فیلم "حال حافظ خوب است" به شمار می‌روند.

شایان ذکر است فیلم "حال حافظ خوب است" درباره یک حافظ قرآن است که مدت‌ها از ایران دور بوده است، حالا بازگشته و خاطرات کودکی خود را روایت می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر