کد خبر: 75611 A

استاندار زنجان خبرداد:

استاندار زنجان با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات چهارم شورهای شهر وروستا ویازدهمین دوره ریاست جمهوری در ایران اسلامی گفت: در سطح استان زنجان در مجموع یک هزار و 122 شعبه اخذ رای خواهد بود.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان گفت: استان زنجان همزمان با سراسر کشور آماده خلق حماسه سیاسی در سال جاری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان امروز در گفتگو با خبرنگار ایلنا در زنجان گفت: از 8 خرداد تبلیغات شورا های اسلامی شهر ورستا شروع خواهد شد.

استاندار زنجان با بیان اینکه درصد کمی از افراد وکاندداهای شورای اسلامی شهر زنجان ردصلاحیت در استان شدند افزود: انتخابات خبرنگاران ورسانه های محلی در انتخابات اخیر شوراهای اسلامی شهر و روستا در ترغیب و تشویق مردم در راستای حضور حداکثری حضور مردم در پای صندوق‌های رای حائز اهمیت است.

رئوفی نژاد با اشاره به 315 شعبه شهری و 87 شعبه سیار روستایی و شهری در استان زنجان گفت: استان زنجان با 807 شعبه اخذ رای روستایی آماده برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری در کشور است.

مقام عالی استان در ادامه با بیان اینکه حجم قابل توجهی از پروژه‌ها وطرحهای مختلف در سوم خرداد در استان زنجان به به بهره برداری می‌رسد تصریح کرد: 599 پروژه طرح در سوم خرداد کلنگ زنی وبه بهره برداری می‌رسد.

استاندار زنجان با اشاره به مجموع 4 هزارو 956 میلیارد تومان اعتبار این پروژه‌ها در بخشهای مختلف گفت: 521 میلیارد تومان از این اعتبار شامل طرحهای عمرانی و 4 هزارو 435 میلیارد تومان برای طرحهای اقتصادی است.

وی 33 پروژه را در بخش عمران شهری با هزینه 11 میلیارد تومانی، 243 پروژه عمرانی با 521 میلیارد تومان و 93 پروژه عمرانی در سایر بخش‌ها با 456 میلیارد تومان برشمرد وگفت: تا پایان خرداد ماه سالجاری شاهد بهره برداری از طرحهای سرمایه گذاری با 4 هزار و 430 میلیارد تومان و 3 هزار و 438 نفر اشتغالزایی مستقیم را در استان شاهد خواهیم بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر