کد خبر: 75629 A

نماینده مردم ابهر و خرمدره:

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استفاده از فرصت های ملی لازمه توسعه کشور است، گفت: توسعه و پیشرفته نیازمند پشتوانه علمی است.

زنجان ـ ایلنا: نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مسئولان دست در دست یکدیگر دولت دهم را تا آخرین روز در انجام طرح‎ها و برنامه‎هایی که داشت حمایت کنند و باید توجه داشت انتقادات به صورت دوستانه طرح شود و همبستگی و اتحاد جمعی حفظ شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رضا خان محمدی نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی از زنجان امروز به ایلنا گفت: ورود علم و صنایع تبدیلی در صنعت کشور امری ضروری است تا بتوانیم از پتانسیل‎های موجود بهترین استفاده را در راستای توسعه کشور و آنچه در خور شأن ملت است، برداریم.

وی ادامه داد: متاسفانه استقرار واحدهای صنعتی در کشور با توزیع نخبه‎ها در مناطق مناسب نیست که این امر موجب هدررفت سرمایه می‌شود.

خان‌محمدی تصریح کرد: علی‌رغم همه تلاش‎های صورت گرفته در صنعت نانو امروز شاهد تبدیل ثروت از نانو نیستم و آن را به کشورهای دیگر واگذار کرده‎ایم.

این مقام مسئول لازمه توسعه همه جانبه در کشور را داشتن پشتوانه علمی در هر صنعتی اعلام کرد و یادآور شد: در بحث صنایع تبدیلی معادن نیازمند علم هستیم.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی  در پایان با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات ریاست‌جمهوری، خاطرنشان کرد: همه مسئولان دست در دست یکدیگر دولت دهم را تا آخرین روز در انجام طرح‎ها و برنامه‎هایی که داشت حمایت کنند و باید توجه داشت انتقادات به صورت دوستانه طرح شود و همبستگی و اتحاد جمعی حفظ شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر