کد خبر: 75842 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

استاندار زنجان با اشاره به اقدامات مطلوب انجام گرفته سال‌های اخیر در منطقه گردشگری گاوازنگ زنجان گفت: خرداد ماه سال‌جاری حجمی بزرگی از طرح‌های عمرانی زنجان با 465میلیون تومان به بهره برداری می‌رسد.

ایلنا: استاندار زنجان گفت: منطقه گردشگری گاوازنگ زنجان با مدیریت دقیق وصحیح می‌تواند یکی از پردرآمد ترین و پرجذبه ترین مناطق گردشگری زنجان باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد، استاندار زنجان، شامگاه دیروز در مراسم کلنگ زنی طرح‌های ویژه منطقه گردشگری گاوازنگ زنجان گفت: با اجرایی شدن طرح‌ها در خرداد ماه سال جاری، 3هزار 468اشتغال‌زایی ایجاد می شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه اجرای طر‌ح‌ها با مشارکت بخش خصوصی خواهد بود گفت: در استان زنجان، در راستای توسعه و آبادانی استان شاهد کلنگ زنی و بهره برداری از طرح‌های مختلف در خرداد ماه هستیم.

وی آخرین مرحله از بهره برداری از این طرح‌های عمرانی را در استان، نیمه اول مرداد ماه سال‌جاری برشمرد و گفت:‌ این طرح‌ها قبل از اتمام قانونی دولت دهم خواهد بود.

استاندار زنجان در ادامه با اشاره به آمادگی زیر ساخت‌های منطقه گردشگری گاوازنگ زنجان گفت:‌ در سال‌های اخیر شاهد اقدامات مطلوب در این زمینه بودیم.

وی با بیان اینکه از ظرفیت‌های منطقه گردشگری منطقه گاوازنگ استان زنجان باید به نحو احسن مطلوب استفاده شود، تاکید کرد: در این منطقه در سال‌های اخیر، شاهد اقدامات و مدیریت و نظارت برطرح‌های عمرانی و اجرایی در حد قابل قبول با تعریف پروژه ها بودیم.

استاندار زنجان با اشاره به احداث 4هزار متر مربعی منطقه تجاری منطقه گردشگری گاوازنگ تصریح کرد: الویت‌های ویژه برای اجرای طرح‌ها در این منطقه، در نظر گرفته شده است.

رئوفی‌نژاد با بیان اینکه به بزودی شاهد تسریع در اجرای طرح‌ها در منطقه گاوازنگ خواهیم بود، گفت: این منطقه با مدیریت دقیق و صحیح یکی از پردرآمد ترین و پرجذبه ترین مناطق زنجان خواهد بود.

در ادامه این مراسم، علی اکبر،‌ معاون عمرانی استانداری زنجان، با اشاره به اجرای طرح‌ها در منطقه گاوازنگ زنجان گفت:‌ این منطقه دارای قابلیت‌های مختلف خدماتی، تجاری و تفریحی در زنجان دارد.

وی دسترسی به شبکه معابر این منطقه را مهم و اساسی عنوان کرد و گفت: با بازگشایی معابر این منطقه، از ضلع شرقی شاهد رونق این منطقه بیش از پیش در زنجان خواهیم بود.

کریمی اجرای طرح‌ها را توسط بخش خصوصی، مطلوب عنوان کرد و گفت: ‌احداث هتل‌ها و مجتمع های تفریحی و توریتسی، باعث توسعه این منطقه خواهد بود.

وی اجرای طرح احداث بلوار را در جهت توسعه شبکه معابر، در این زمینه مهم دانست و گفت: پارک موزه دفاع مقدس و سایت‌های اداری بخش‌های مختلف در این منطقه موثر خواهد بود.

معاون عمرانی استانداری زنجان با ارزیابی مهم از توسعه فضای سبز در زنجان گفت:‌ در سد گاوازنگ شاهد ذخیره آب مطلوب در سال‌جاری هستیم.

کریمی در پایان، این منطقه را دارای ظرفیت‌های وسیع و گسترده برشمرد و گفت:‌ اقدامات مناسب در این منطقه، موجب پیشرفت و توسعه و آبادانی زنجان خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر