کد خبر: 75892 A

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان:

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به برتری ورزش استان زنجان در زمینه های گوناگون ورزشی در حوزه ملی و بین المللی گفت: سرانه فضای ورزشی استان زنجان در سال‌های اخیر از 22سانتی متر به 70درصد رسیده است.

ایلنا: مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: استان زنجان، شاهد کسب 40درصدی مدال‌های بین المللی در سطح کشور بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان،‌ ایرج رحمانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان امروز در مراسم بهره برداری از چند طرح ورزشی به مناسبت سالروز آزارد سازی خرمشهر در مجموعه ورزشی انقلاب زنجان گفت: بزودی شاهد افتتاح 11طرح ورزشی در استان زنجان خواهیم بود.

رحمانی با بیان اینکه هرسال در استان زنجان 170میلیارد تومان اختصاص به پروژه های ورزشی بوده است افزود: خرداد و تیر ماه سال‌جاری، شاهد بهره برداری از پروژه های این بخش خواهیم بود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در ادامه با اشاره به بهره برداری از سالن سرپوشیده هندبال و هاکی در این مجموعه ورزشی گفت: مساحت این سالن 1500متر مربع با اعتباری 7500میلیون ریال از محل اعتبارات ملی واستانی این مجموعه به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه استان زنجان از 5 مدال بین المللی در کشور صاحب 2مدال در سطح کشور است افزود: 40درصد مدال‌های بین‌المللی کشور از آن استان زنجان است.

رحمانی با اشاره به بهره برداری از 11پروژه مهم ورزشی در آینده نزدیک با اعتبار 11میلیارد و20میلیون تومان خاطر نشان کرد: استان زنجان در مقایسه با سال‌های قبل در زمینه ورزشی دارای رشد بسیار قابل توجه و مطلوب بوده است.

 این سالن هندبال وهاکی از سال 86ب، شروع به كار كرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر