کد خبر: 76967 A

مدیر عامل سازمان پارك‌ها و فضای سبز شهرداری زنجان گفت: همزمان با چهارمین دوره نمایشگاه گل و گیاه و فضای سبز زنجان یك دوره مسابقه عكاسی از فضای سبز شهری در محل نمایشگاه كاسپین زنجان برگزار می‌شود.

ایلنا: مدیر عامل سازمان پارك ها و فضای سبز شهرداری زنجان گفت: در مسابقه عكاسی فضای سبز زنجان، جوایزن فیسی برای نفرات برگزیده در نظر گرفته شده و برای شركت كنندگان نیز لوح های یادبودی اهداء خواهد شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، محمد ملك محمدی افزود: عكاسی به عنوان هنری كه نمایانگر و تثبیت كننده لحظات به یاد ماندنی است در ثبت زیبایی‌های فضای سبز اهمیت وی‍ژه ای دارد.

وی خاطر نشان كرد: عكس‌های برگزیده فضای سبز به طور همزمان با نمایشگاه گل و گیاه در یكی از سالن‌های نمایشگاه كاسپین زنجان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان پارك‌ها و فضای سبز شهرداری زنجان، اظهار كرد: هدف از برگزاری نمایشگاه عكاسی در كنار نمایشگاه گل و گیاه، ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان و همچنین آشنا و علاقمند كردن آنها به موضوع فضای سبز است.

وی اظهار كرد: در مسابقه عكاسی فضای سبز زنجان، جوایز نفیسی برای نفرات برگزیده در نظر گرفته شده و برای شركت‌كنندگان نیز لوح های یادبودی اهداء خواهد شد.

 آخرین مهلت ارسال آثار 26 خردادماه سال جاری بوده و برگزاری نمایشگاه از آثار منتخب 2 تا 5 تیر است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام به سایت اینترنتی شهرداری زنجان به آدرس www.zanjan.ir مراجعه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر