کد خبر: 77956 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان با اشاره به اینکه سنگینی این آزمون سرنوشت ساز بر دوش مجریان انتخاباتی است،گفت: صیانت و سلامت انتخابات اصل مهمی در تحقق حماسه سیاسی است.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان گفت:: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای، معادلات دشمن را برهم می زند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان شامگاه دیروز (11 خرداد) در جمع هیات بازرسی انتخابات استان زنجان با اشاره به اینکه ملت ایران در آستانه آزمون بزرگی قرار دارند، گفت: حساسیت موجود در داخل و بیرون کشور این آزمون را سرنوشت ساز کرده است.

مقام عالی استان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سخنرانی های مختلف و در جمع اقشار مردم و مسئولان یادآور شد: به فرموده ایشان هر آزمونی که برگزار می شود بلایا را از پیش پای انقلاب بر می دارد.

وی با بیان اینکه دشمن از هر ظرفیتی به دنبال ضربه زدن به انقلاب است، اظهار داشت: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای، معادلات دشمن را برهم می زند.

به گفته رئوفی نژاد در این انتخابات که از حساسیت ویژه ای برخوردار است، سرنوشت کشور رقم می خورد و فردی باید به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود که پیرو ولی فقیه و اصلح باشد.

استاندار زنجان ادامه داد: دشمنان با هزینه های کلان درصدد کمرنگ کردن مشارکت مردم در این انتخابات هستند.

وی به اصل سلامت و صیانت از انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: مجریان انتخاباتی رسالت بسیار سنگینی دارند و باید با مسئولیتی که پذیرفته اند این رسالت را به نتیجه برسانند.

استاندار زنجان برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم را یکی از مطالبات مقام معظم رهبری از مجریان انتخاباتی عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر