کد خبر: 78189 A

معان سیاسی امنیتی استانداری زنجان:

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان گفت: حماسه سیاسی با مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای محقق می شود.

زنجان ـ ایلنا: معان سیاسی امنیتی استانداری زنجان گفت: مردم با حضور خود در پای صندوق های رای بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدا بیعت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فیروز احمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان در جلسه هیات بازرسی انتخابات استان زنجان به مشارکت گسترده مردم در پای صندوق های رای اشاره کرد و گفت: این مهم جز با تلاش مجریان انتخاباتی محقق نمی شود.

وی به دستاوردهای دولت نهم و دهم در کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی از کاندیداها برای تبلیغ خود این اقدامات مهم را زیر سوال می برند.

به گفته احمدی سال گذشته به جهت تحریم و فشارهای دشمنان ملت ایران سال سختی را پشت سر گذاشتند ولی حضور گسترده آنان در راهپیمایی 22 بهمن به دشمن ثابت کرد این تحریم ها تاثیری برایمان ملت به آرمان های انقلاب نداشته است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان ادامه داد: ملت ایران توانست از تمام پیچ های خطرناکی که دشمن برای انقلاب ایجاد کرده بود عبور کند و این مساله در تاریخ ایران بی سابقه است.

وی به وضعیت اقتصادی ایران اشاره کرد و یادآور شد: ایران جزء 17 کشور اقتصادی جهان است.

به گفته احمدی افزایش سرمایه در سال 90 در ایران را شاهد بودیم که به 3.2 درصد رسیده است و این افزایش بی سابقه است.

این مقام مسئول غنی سازی 20 درصد ایرانیان در انرژی هسته ای، تولید مقاله های جهانی، بستر توسعه در دولت الکترونیک، حمایت از مساجد و فعالیت های فرهنگی را یکی از اقدامات دولت نهم و دهم اعلام کرد و گفت: ایران در دستاوردهای هسته ای جزء 10 کشور مطرح جهان است.

احمدی به انتخابات 24 خرداد هم اشاره کرد و با یادآوری اینکه این انتخابات از حساسیت ویژه ای برخوردار است، افزود: مردم با حضور خود در پای صندوق های رای بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدا بیعت خواهند کرد.

وی در پایان تراز سیاسی مردم استان زنجان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مردم این استان در انتخابات دور دهم ریاست جمهوری مشارکت 92.65 درصدی و در دور نهم مجلس شورای اسلامی مشارکت 72.5 درصد را در کارنامه خود ثبت کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر