کد خبر: 78234 A

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) کشور در زنجان:

در راستای ارائه مشاوره به طرح های اشتغالزایی، به زودی باشگاه کارآفرینان اعتبارات خرد در کشور راه اندازی می شود.

زنجان ـ ایلنا: مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) کشوردر زنجان گفت: افراد با عضویت در این باشگاه می توانند از مشاوره های رایگان در ارائه طرح های اشتغالزایی برخوردار شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مهدی حسین نژاد مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) کشور در جلسه تجلیل از خادمان صندوق مهر امام رضا(ع) با اشاره به اینکه در حال حاضر یک میلون و 500 هزار نفر در کشور در انتظار دریافت تسهیلات ازدواج هستند، گفت: این صندوق از زمان تاسیس تاکنون 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است.

وی از تاسیس باشگاه کارآفرینان اعتبارات خرد در کشور خبر داد و گفت: افراد با عضویت در این باشگاه می توانند از مشاوره های رایگان در ارائه طرح های اشتغالزایی برخوردار شوند.

این مقام مسول با بیان اینکه به تعاونی های با تعداد نفرات بالا تسهیلات اشتغالزایی مطلوبی تخصیص می یابد، ادامه داد: سهمیه اشتغال بخش روستایی نیز در این صندوق راه اندازی شده است.

به گفته حسین نژاد صندوق مهر امام رضا(ع) علاوه بر تسهیلات ازدواج و اشتغالزایی در بحث حوادث غیرمترقبه و کمک به زلزله زدگان نیز گام های بلندی برداشته است.

این مقام مسئول از تخصیص 150 میلیارد تومان به زلزله زدگان آذربایجان شرقی از محل صندوق خبر داد و یادآور شد: صندوق مهر امام رضا(ع) به دنبال ارائه تسهلات به مشاغل زنجیره ای است.

وی در ادامه از اختصاص 2 میلیارد تومان تسهیلات به طرح های پارک علم و فن آوری استان زنجان خبر داد.

به گفته این مقام مسئول هدفمند کردن طرح هدفمندی یارانه ای یکی از طرح های در دست مطالعه این صندوق است که در استان زنجان به عنوان استان پایلوت اجرا می شود.

در پایان این مراسم نشان وجدان یک اثر ملیله کاری به پاس خدمات مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) کشور اهداء شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر