کد خبر: 80796 A

مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان خبر داد:

فراخوان کرسی علمی- ورزشی ششمین المپیاد دختران دانشگاه های پیام نور کشور در استان زنجان آغاز شد.

زنجان ـ ایلنا: مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان گفت: تمامی صاحب نظران، اعضای هیئت علمی و دانشجویان تربیت بدنی و علوم ورزشی کشور می توانند در این کرسی شرکت کنند.

به گزارش ایلنا از زنجان این کرسی علمی ورزشی با موضوع مدیریت برگزاری رویدادهای ورزشی و با همکاری اداره کل تربیت بدنی سازمان پیام نور برگزار می شود.

مهلت ارسال آثار به این کرسی علمی تا دهم مرداد ماه و زمان داوری آثار تا 17 مرداد سال جاری اعلام شده و تمامی صاحب نظران، اعضای هیئت علمی و دانشجویان تربیت بدنی و علوم ورزشی کشور می توانند در این کرسی شرکت کنند.

علاقه مندان می توانند خلاصه ی نقد یا نظر خود را در قالب فرم ویژه موجود در سایت zanjanpnu.ac.ir تنظیم، و آثار خود را حداکثر در یک صفحه و 400 کلمه به دبیرخانه المپیاد ورزشی به آدرس پست الکترونیکی admin@zanjanpnu.ac.ir ارسال کنند.

لازم به ذکر است چکیده آثار ارسالی پس از بررسی توسط شورای تخصصی کرسی در کتابی جامع منتشر و به کلیه نظرات دریافت شده توسط دبیرخانه، گواهی اهداء خواهد شد.

بدیهی است گردهمایی مذکور ویژه اعضای هیئت علمی تربیت بدنی و علوم ورزشی سراسر کشور (سراسری، آزاد و پیام نور) بوده و دانشجویان در صورت پذیرش نظر خود می توانند مجوز حضور در این رویداد را دریافت کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر