کد خبر: 80940 A

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

کاندیداها تنها بر مصلحت نظام عمل کنند و هر جا لازم است از نظام به نحو احسن بهره برداری کنند.

زنجان – ایلنا: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با تقدیر از اقدام حداد عادل در انصراف به نفع اصول گرایان گفت: در حال حاضر دکتر قالبیاف بهترین گزینه است و در این راستا همه اصولگرایان به نفع کاندیدای که از مقبولیت بیشتر برخوردار است کنار بروند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان،، محمد اسماعیلی شامگاه دیروز در جمع هواردان محمد باقر قالیباف کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران در مسجد احمدیه شهر زنجان حضور گسترده مردم در پای صندوقهای رای را نقطه قوت برای نظام جمهوری اسلامی ایران یاد کردوافزود: این حضور کلیه فتنه ها و نقشه های دشمن را نقش بر آب می کند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: من تا دیروز اعلان موضع نکردم و با همه کاندیداها که ارتباط داشتم گفتم بروید و به توافق برسید چرا که این توافق سرنوشت صحیح کشور را رقم می زند.

اسماعیلی تاکید کرد: اگر اصول گرایان به نقطه مشترک نرسند فردا مشکلات فراوانی بر کشور متحمل خواهدشد و در این راستا بحث ما با اصول گرایان است.

وی، افزود: اعتقاد دارم که باید اصول گرایان خودشان به توافق و تفاهم برسند و باید کسی را که مقبولیت بیشتری را دارد را حمایت کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید کاندیداها تنها بر مصلحت نظام عمل کنندو هر جا لازم است از نظام به نحو احسن بهره برداری کنند.

اسماعیلی گفت: امروز اصول گرایان به نفع و مصلحت نظام فکر کنند و آن چه را که به نفع نظام و مردم است را انجام دهند.

وی، تاکید کرد: امروز باید اصول گرایان حول یک محور کارکرده و حرکت کنند و این امر زمانی میسر خواهد بود که همه اصول گرایان به یک نظر واحد برسند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی یاد آورشد: در دوسال گذشته کشور با خود محوری اداره شده چرا که نباید کشور به صورت خود سرانه اداره شود که این امر باعث شده کشور دچار مشکلات فراوانی شد.

اسماعیلی در پایان افزود: همه متخصصان در کنار هم قرار گیرند مشکلات جامعه را حل و فصل کنند و در این راستا قالبیاف مقبولیت دارد چرا که تجربه کاری خوبی داشته و سرعت روند اجرای برنامه اش بسیار بالا است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر