کد خبر: 82893 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

استاندار زنجان عملکرد سازمان بهزیستی استان زنجان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خیرین ظرفیت به سزایی در حمایت از این سازمان دارند.

ایلنا: استاندار زنجان گفت: این سازمان در مقوله مسکن، اشتغال و آموزش و درمان مددجویان گام های به سزایی برداشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان در بازدید از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست سازمان بهزیستی استان زنجان، به حماسه سیاسی مردم کشور و استان زنجان اشاره کرد و گفت: این حضور لبیک به فرمان رهبری و مشت محکم بر دهان دشمنان انقلاب بود.

مقام عالی استان با اشاره به اینکه مردم ایران بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید پیمان کردند، ادامه داد: این پیروزی متعلق به مردم ایران است و برنده واقعی در این حماسه مردم هستند.

وی با اشاره به اقدامات و عملکرد سازمان بهزیستی گفت: این سازمان در مقوله مسکن، اشتغال و آموزش و درمان مددجویان گام‌های به‌سزایی برداشته است.

به گفته رئوفی نژاد در راستای رسیدن به اهداف تعریف شده سازمان بهزیستی مساعدت و همراهی سایر دستگاه‌ها نیز ضروری است.

رئوفی نژاد یادآور شد: خیرین نیز از ظرفیت به‌سزایی برخوردار هستند و می‌توانند سازمان بهزیستی را در این زمینه همراهی کنند.

وی با بیان اینکه به زودی شیرخوارگاه سازمان بهزیستی افتتاح خواهد شد، ادامه داد:همه جامعه زیر هفت سال تحت پوشش بهزیستی به این مجموعه منتقل خواهند شد.

در ادامه این مراسم کلنگ ساختمان بهزیستی استان زنجان به مساحت 5600 مترمربع در سه طبقه و با اعتبار 2.5 میلیارد تومان توسط استاندار زنجان به زمین زده شد.

استاندار زنجان در ادامه در مرکز جامع توانبخشی و درمان بیماران روانی مزمن حکیم و آسایشگاه اعصاب و روان بهزیستی حاضر شد و پروژه اتصال به شبکه آب شرب، گازرسانی و شبکه فاضلاب شهری را افتتاح کرد.

وی همچنین از مرکز سالمندان بهزیستی استان زنجان نیز بازدید و پروژه آب رسانی و گازرسانی به این مجموعه را افتتاح کرد.

استاندار زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر