کد خبر: 83142 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان به اشاره به اینکه استان زنجان بیست و یکمین استانی است که موسسه در آن تاسیس می‌شود، گفت: پزشکان خیر، نقش مهمی در موسسه خیریه امدادگران عاشورا ایفا می‌کنند.

ایلنا: استاندار زنجان گفت: مقوله درمان در اقشار آسیب پذیر جامعه و افرادی که با فقر مالی درگیر هستند طاقت فرساست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان شامگاه دیروز (29 خرداد) در گردهمایی مجمع خیرین امدادگران عاشورایی به هدف گذاری این موسسه و اقدامات آن در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: در این موسسه با استفاده از ظرفیت‌های خیرین و پزشکان به امداد رسانی به مستضعفین در امر درمان و دارو می‌پردازد.

مقام عالی استان به ظرفیت خیرین استان در عرصه درمان نیز اشاره کرد و گفت: در کنار پزشکان خیر که پتانسیل قابل توجهی هستند، می‌توان از ظرفیت خیرین استان نیز بهره برد.

استاندار زنجان، موسسه امدادگران عاشورایی را اجتماعی از خیرین در تمام حوزه‌ها عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: زیربنای اصلی این موسسه پزشکان خیر است.

رئوفی نژاد، آغاز به کار فعالیت‌های این موسسه را سال 71 عنوان کرد و گفت: مقوله درمان در اقشار آسیب پذیر جامعه و افرادی که با فقر مالی درگیر هستند طاقت فرساست.

به گفته وی، خیران در واحدهای صنعتی، صنوف و معتمدین بازار و دیگر خیرین نیز می‌توانند این موسسه را در رسیدن به اهداف خود یاری کنند.

استاندار زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر