کد خبر: 83188 A

امام جمعه زنجان تاکید کرد:

امام جمعه زنجان به ظرفیت خیرین استان زنجان اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت خیرین برای امدادرسانی به نیازمندان جامعه استفاده کرد.

ایلنا: امام جمعه زنجان گفت:‌ مشارکت در انتخابات حضور وفاداری مردم به نظام را ثابت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حجت الاسلام علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در گردهمایی مجمع امدادگران عاشورایی به موفقیت انقلاب اسلامی ایران در عرصه خلق حماسه سیاسی اشاره کرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری تلاش چند ساله دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رای بی نتیجه ماند.

وی با اشاره به اینکه مردم حماسه دیگری در تاریخ انقلاب خلق کردند، ادامه داد: این حضور وفاداری مردم به نظام را ثابت کرد.

نماینده ولی فقیه در استان برنده اصلی این انتخابات را ملت ایران خواند و ادامه داد: در این عرصه افرادی که تلاش داشتند مردم را نسبت به انقلاب بدبین و مایوس کنند، شکست خوردند.

امام جمعه زنجان به اعتراف دشمن مبنی بر دموکراسی به معنای واقعی در انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد: گفت: مردم در این انتخابات به جمهوری اسلامی رای دادند.

حجت الاسلام خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود اقدامات مجمع خیرین عاشورایی را مورد تقدیر قرار داد و گفت: این مجموعه می‌‌تواند از ظرفیت خیرین جامعه در راستای کمک به نیازمندان و دردمندان استفاده کند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه پزشکان رکن اصلی این مجمع هستند، یادآور شد: این قشر از جامعه در عرصه‌های 8 سال دفاع مقدس نیز به نقش خود در سازندگی ایران اسلامی به خوبی عمل کردند.

به گفته وی، تاکنون گام‌های خوبی توسط این مجمع در سطح کشور برداشته شده است و فرصت مناسبی است تا از مشارکت خیرین استفاده کرد.

امام جمعه زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر