کد خبر: 83189 A

در زنجان صورت گرفت؛

گردهمایی اعضای مجمع امدادگران عاشورایی در دفتر امام جمعه زنجان برگزار شد.

ایلنا: گردهمایی اعضای مجمع امدادگران عاشورایی در دفتر امام جمعه زنجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، یکی از اعضای مجمع گفت: برنامه‌ریزی و تنظیم برنامه‌های سالانه، میان مدت و ترسیم افق بلند مدت برای توسعه با توجه به موانع و مشکلات جزء این وظایف است.

در این گردهمایی علی محرمی یکی از اعضای مجمع به تشریح اقدامات این موسسه پرداخت و گفت: موسسه خیریه امداگران عاشورایی زنجان سازمانی غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی است که به منظور یاری رساندن به محرومان و رنج دیدگان بیمار و ارائه کمک‌های انسان دوستانه به نیازمندان و بیماران فعالیت می‌کند.

به گفته وی اعضای این موسسه متشکل از پزشکان و مدیرانی است که با توجه به توانایی‌ها و اختیارات و تخصص‌های خود کمک‌های ارزنده‌ای را بر حمایت از فعالیت موسسه به صورت داوطلبانه انجام می‌دهند.

محرمی به اهداف این موسسه اشاره کرد و یادآور شد: تلاش در راستای توصیه معصومین و پیشوایان دینی در جهت رسیدگی به حال محرومان و مستضعفین جامعه، تلاش در راستای تحقق عدالت اجتماعی و رفع محرومیت نیازمندان از خدمات درمانی و توجه به کرامت انسانی جامعه و گسترش فرهنگ انفاق و زدودن فقر و بیماری از چهره جامعه مهمترین اهدف این موسسه است.

این مقام مسئول ترغیب جامعه و مراکز بهداشتی به امر نیکوکاری در راستای وظایف اسلامی و انسانی را از دیگر اهداف این موسسه برشمرد و یادآور شد: این موسسه تلاش می‌کند تا زمینه‌های مناسب برای ارائه خدمات امدادی و بهداشتی را با بهره‌گیری از استعدادهای جامعه به محرومین جامعه فراهم کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وظایف این موسسه نیز اشاره کرد و افزود: برنامه‌ریزی و تنظیم برنامه‌های سالانه، میان مدت و ترسیم افق بلند مدت برای توسعه با توجه به موانع و مشکلات جزء این وظایف است.

محرمی تنظیم دستورالعمل و بخشنامه برای موسسه را دیگر وظایف این موسسه عنوان کرد و خاظرنشان ساخت: این موسسه تلاش می‌کند تا دردی از آلام جامعه هدف خود را بکاهد.

مجمع امدادگران عاشورایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر