کد خبر: 83207 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان به جایگاه جوانان در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: این اثرگذاری در عرصه سیاسی چشمگیرتر است.

ایلنا: استاندار زنجان گفت: جوانان حق خود را در قبال انقلاب ادا کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان شب گذشته(29 خرداد) در دومین جشنواره حضرت علی‌اکبر(ع) به انتخابات و خلق حماسه سیاسی توسط مردم ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: این حضور دشمنان این نظام را ناامید و دوستداران را شاد کرد.

مقام عالی استان با اعلام اینکه این پیروزی ازآن مردم است ادامه داد: انتخاب مردم از روی بصیرت و بدون تاثیرپذیری از فضای منحرف کننده بود.

استاندار زنجان به سهم جوانان در 34 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: 80 درصد رزمندگان 8 سال دفاع مقدس جوانان بودند که باشجاعت و رشادت تمام در برابر دشمن ایستادند.

رئوفی نژاد به نقش جوانان پس از جنگ و در عرصه های علمی اشاره کرد و افزود: در عرصه‌های تکنولوژی و هسته‌ای شاهد حضور جوانان پرانرژی و ولایی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه باید از هر امکانی برای شکوفا کردن استعدادهای جوانان استفاده کرد، خاطرنشان ساخت: جوانان حق خود را در قبال انقلاب ادا کردند.

استاندار زنجان به نقش جوانان در دهه سوم انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: جوانان با انگیزه های انقلابی پیرو ولی فقیه هستند و در عرصه های دانشگاهی نیز شاهد درخشش جوانان هستیم.

در پایان این جشنواره از نرم افزار موبایلی اولی الابصار و دبیرخانه گنجواره امام جواد به مناسبت هفته جوان رونمایی شد.

استاندار زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر