کد خبر: 8520 A

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور از راه اندازی صندوق قرض الحسنه دانشجویان در زنجان خبر داد و گفت: این صندوق به منظور اعطای وام های ضروری به دانشجویان راه اندازی می شود.

 ایلنا - زنجان: معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در زنجان از اعطای تسهیلات به دانشجویان از طریق صندوق قرض الحسنه دانشجویان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان علیرضا زجاجی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در دیدار با امام جمعه زنجان اظهار داشت: صندوق قرض الحسته دانشجویان امروز با شرایط اعطای آسان وام به دانشجویان استان زنجان راه اندازی می کند.

وی اساس فعالیت های جها دانشگاهی را تقویت دینی و معرفتی دانشجویان عنوان کرد و افزود: در تمام 43 واحد جهاد دانشگاهی در سطح کشور معاونت فرهنگی فعالیت می کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه هدف اصلی جهاد دانشگاهی جذب تمامی اقشار به این مرکز است، ادامه داد: خبرگزاری های ایسنا و ایکنا دریچه ای برای جذب همه دانشجویان هستند.

وی با اشاره به اینکه خبرگزاری قرآنی ایران تنها خبرگزاری قرآنی در جهان است، ابراز کرد: در این خبرگزاری اخبار قرآنی به 42 زبان زنده دنیا مخابره می شود.

این مقام مسئول به برگزاری چهارمین دوره مسابقات قرآنی دانشجویان مسلمان جهان در تبریز اشاره کرد و گفت: این مسابقات در روزهای اخیر با حضور 80 نفر از دانشجویان از 52 کشور با رشد کمی و کیفی 25 درصدی برگزار شد.

وی با اشاره به مرکز نظر سنجی در جهاد دانشگاهی یادآور شد: این مرکز در آستانه برگزاری انتخابات و همچنین در شرایط مهم کشور فعالیت می کند و نتایج آن به مسئولان بلند پایه کشور اعلام می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر