کد خبر: 85201 A

احمدی نژاد در زنجان:

رئیس جمهور با بیان اینکه هر گاه مردم از امام زمان (عج) تبعیت کنند، درهای رحمت گشوده می‌شود، گفت: جمهوری اسلامی ایران سکوی پرش رسیدن به حکومت حضرت مهدی(عج) است.

ایلنا: احمدی‌نژاد در زنجان گفت: تاریخ استان زنجان سرشار از افتخار و افتخار آفرینی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمود احمدی‌نژاد ظهر امروز (۸ تیر) در جلسه شورای اداری، ایمان، غیرت، نجابت، سخت کوشی، مهربانی و همدلی به عنوان ویژگی‌های مردم استان زنجان نام برد و گفت: مردم استان زنجان در طول تاریخ همواره با عشق بی‌پایان به پیامبر گرامی اسلامی و ائمه اظهار (ع) و ارزش‌های الهی در این خطه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکع مردم زنجان از موجودیت ایران و انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند، خاطرنشان ساخت: تاریخ استان زنجان سرشار از افتخار و افتخار آفرینی است.

رئیس جمهوری، تصریح کرد: مردم استان زنجان در دوره‌های مختلف انقلاب و پس از انقلاب اسلامی همواره در صحنه حضور داشته‌اند.

وی با بیان اینکه مردم استان زنجان در عرصه‌های تولید، عمران، آبادانی و سازندگی پیشگام هستند، افزود: مردم زنجان در عرصه‌های مختلف نظام اسلامی را پشتیبانی کرده‌اند.

رئیس جمهوری افتتاح بیمارستان ایجرود را به مردم این خطه تبریک گفت و خاطرنشان کرد: با افتتاح این بیمارستان می‌توان گفت اتفاقات خوبی در این شهرستان رخ داده است.

احمدی‌نژاد با اشاره به افتتاح پروژه‌های مختلف همزمان با سفر خود به استان زنجان افزود: افتتاح سد تالوار از پروژه‌های که از ۱۸ سال قبل اولین مطالعات و تصمیمات آن انجام شد و طی سال‌های اخیر شتاب یافت تا امروز تقدیم این مردم شد.

رئیس جمهوری با اشاره به افتتاح ۱۲ هزار مسکن مهر شهری و روستایی در زنجان یادآور شد: کارخانه پارس حیات نیز با سرمایه‌گذاری خارجی زمینه اشتغال بیش از یک هزار و ۱۰۰ نفر را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد تومانی این طرح تصریح کرد: سرعت حرکت در استان زنجان مطلوب است.

احمدی‌نژاد در ادامه به رمز موفقیت دولت خود اشاره کرد و گفت: وقتی کار برای خدا باشد و همه برای کسب رضایت الهی تلاش کنند، درهای برکت و رحمت خداوند متعال به روی انسان‌ها باز می‌شود.

وی با بیان اینکه ۲۵۰ هزار کلیوم‌تر مربع در کویر مرکزی ایران بلااستفاده مانده بود، افزود: در حال حاضر همه این کویر به ثروتی تبدیل شده است که همه برای افتتاح کارخانه در آن ابراز تمایل می‌کنند.

رئیس جمهور در پایان با اشاره به اینکه امروز هم نظام اسلامی با آرمان‌های امام و شهدا را دنبال می‌کند، گفت: ‌در آینده نزدیک امام زمان (عج) سعادت را به جهان هدیه کرده و آینده پرسعادتی در انتظار ملت ایران است.

سفر احمدی‌نژاد به زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر