کد خبر: 8535 A

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان خبر داد:

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان با بیان اینکه رویکرد اصلی این مرکز تخصصی کردن آموزشهاست، گفت: در سال جاری 40 درصد از آموزش‌ها به صورت تخصصی ارائه می‌شود.

زنجان ـ ایلنا: رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان با اشاره به اقدامات مطلوب این مرکز علمی آموزشی در سطح کشور و استان زنجان گفت: رویکرد جدید آموزشها در این مراکز علمی آموزشی کشور ارائه آموزشهای تخصصی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان مهدی عباسی، رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان در مراسم افتتاح مرکز تخصصی آموزش زبان شماره 2، اظهار داشت: سیاست کلی جهاد دانشگاهی حرکت به سمت آموزش های تخصصی است.

وی با اشاره به اینکه تا دوسال آینده تمامی آموزش های جهاد دانشگاهی به صورت تخصصی ارائه خواهد شد، گفت: مرکز تخصصی آموزش زبان زنجان بزرگترین مرکز در سطح استان زنجان است.

این مقام مسئول با بیان اینکه مرکز تخصصی آموزش زبان شماره 2 زنجان از دی ماه سال گذشته تاسیس شده است، ادامه داد: از زمان تاسیس این مرکز تا کنون 475 نفر تحت آموزش تخصصی زبان قرار گرفتند.

وی افزود: با توجه به اینکه جامعه هدف این مرکز اغلب دانشجویان هستند، بنابراین اساتید این مرکز علاوه بر داشتن مدارک دانشگاهی باید یک گزینش علمی و تدریسی را از سوی جهاد دانشگاهی استان نیز بگذرانند.

عباسی ورود به آموزش های مجازی و راه اندازی گروه محتواسازی را نیز از دیگر رویکردهای جهاد دانشگاهی عنوان کرد و بیان داشت: طبق تفاهم نامه صورت گرفته 12 واحد درسی از طریق آموزش های مجازی به دانشجویان ارائه خواهد شد.

وی حرکت به سمت آموزش های تخصصی را اصلی ترین هدف جهاد دانشگاهی برشمرد و اذعان کرد: اگر می خواهیم جهاد دانشگاهی حرفی برای گفتن داشته باشد باید به سمت آموزش های مجازی و تخصصی پیش برود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان با اشاره به جهت گیری همه دستگاه های استان در این رابطه گفت: اگر تمامی دستگاه ها این امر را در اولویت کاری خود قرار دهند تا سال های آینده 70 درصد از آموزش های کشور به صورت مجازی خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر