کد خبر: 86470 A

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

در سال‌های اخیر شاهد رشد و توسعه کمی بالای دانشگاه آزاد اسلامی در ایران بودیم.

ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان وامام جمه زنجان گفت: با علم توام با وجدان اداره شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حجت الاسلام علی خاتمی، ‌نماینده ولی فقیه در استان وامام جمه زنجان امروز در همایش سراسر معاونین آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در زنجان با اشاره به اهمیت توسعه دانش وآگاهی مردم گفت: با ریشه کنی جهل ریشه جنگ‌ها نیز از بین می‌رود.

امام جمعه زنجان با بیان اهمیت علم ودانش در جامعه گفت: دنیا باید با علم توام با وجدان اداره شود.

حجت الاسلام خاتمی وجدان را مهار کننده علم در جامعه دانست وافزود: وجدان در نهاد تمامی انسان‌ها و افراد جوامع به‌ویژه دانشمندان وجود دارد.

وی با بیان اینکه علم الادیان در کنار علمالعبدان مورد توجه قرار می‌گیرد تصریح کرد: علم را در دنیا می‌توان با ایمان قوی مهار کرد.

امام جمعه زنجان ایمان را در این زمینه دارای بازدارندگی بالا برشمرد وگفت: باید در راستای تقویت ایمان افراد فرهیخته ودانشمند نیز تلاش کرد.
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمه زنجان در این زمینه دانشگاه آزاد اسلامی را دارای توسعه کمی بسیار بالا ارزیابی کرد وخاطر نشان کرد: در سال‌های اخیر شاهد رشد وتوسعه کمی بالای دانشگاه آزاد اسلامی در ایران بودیم.

حجت الاسلام خاتمی در پایان با بیان اینکه در کنار رشد وتوسعه کمی باید به رشد وتوسعه کیفی دانشگاه آزاد اسلامی نیز پرداخت افزود: با راه میان بر می‌توان به سرعت به دشمن رسید.

امام جمعه زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر