کد خبر: 86482 A

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اولویت نخست تمام دانشگاه‌های کشور را تربیت نسل جوان عنوان کرد.

ایلنا: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: تربیت نسل جوان اولویت امروز همه دانشگاه های کشور است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی امروز (12 تیر) در همایش سراسری معاونین آموزشی دانشگاه آزاد زنجان گفت: این کشور برای برقراری نظام جمهوری اسلامی از بهترین و والاترین جوانان کشور هزینه کرده است.

دبیر اول کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در مقابل زیاده خواهان و قدرت های استکبار با سربلندی ایستادگی کرده است، یادآور شد: این مقاومت و ایستادگی نتیجه خون هزاران شهید، جانفشانی جوانان رزمنده و رهبری مقتدرانه امام راحل و مقام معظم رهبری است.

این مقام مسئول به تربیت نسل جوان براساس آموزه های دینی و اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: تربیت نسل جوان اولویت امروز همه دانشگاه های کشور است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی به خروجی های دانشگاه ها اشاره کرد و گفت: شهید چمران و شهریاری با وجود امکانات و دانش کافی جهت اخذ جایگاه های بالا در عرصه های جهانی خدمت به این کشور را انتخاب کردند.

به گفته اسماعیلی تربیت چنین شخصیت هایی باید در اولویت کار تمام دانشگاه ها قرار گیرد و بتوانیم دانشجویانی را به این نظام عرضه بداریم که بتوانند همواره در راستای اعتلا و پیشرفت نظام گام بردارند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر