کد خبر: 8654 A

اساتید، کارکنان، مسئولان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با برگزاری تجمع اعتراضی اقدام ننگین امریکایی – صهیونستی اهانت به پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد (ص) را محکوم کردند.

ایلنا - زنجان: مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان خبر از تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، در این تجمع اعتراضی که در مجتمع علامه دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان برگزار شد حجت السلام و المسلمین عنایت الله شامی رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان زنجان طی سخنانی با محکوم کردن اهانت مدعیان دروغین حقوق بشر به ساحت پیامبر بزرگوار اسلام گفت: پیامبر نور رحمت خداوند برای راهنمایی بشریت است و چنین گساخی ها و اهانت هایی چیزی از شان و بزرگی پیامبر نمی کاهد چرا که خداوند پشتیبان حضرت محمد (ص) و دین اوست.

وی افزود: اهانت به پیامبر از سوی عوامل مزدور امریکایی و اسرائیلی موجب رسوایی خودشان گردید. گسترش بیداری اسلامی در کشورهای جهان در عصر حاضر نشان از عزت اسلام و پیامبر بزرگ خداوند دارد.

در این تجمع اعتراضی که با حضور گسترده دانشگاهیان زنجان برگزار شد ضمن قرائت بیانیه پایانی شعارهایی در دفاع از پیامبر اسلام و علیه امریکا و اسرائیل سرداده شد و پرچم امریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر