کد خبر: 86548 A

همایش سراسری معاونین آموزشی دانشگاه‌های آزاد کشور با حضور ۴۰۰ تن از معاونین آموزشی از صبح امروز (۱۲ تیر) در دانشگاه آزاد زنجان آغاز شد.

ایلنا: همایش سراسری معاونین آموزشی دانشگاه‌های آزاد کشور با حضور ۴۰۰ تن از معاونین آموزشی از صبح امروز (۱۲ تیر) در دانشگاه آزاد زنجان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: در این همایش کمیته‎های تخصصی بازنگری آیین‎نامه آموزشی، جذب و بررسی تخلفات هیئت علمی، ارتقا و ترفیع هیئت علمی، نظارت و ارزیابی و رتبه‎بندی واحدها و کمیته جمع‎بندی آموزشی برای بررسی توزیع موزون رشته، هیئت علمی، دانشجو و کمیته دوره‎های مجازی تشکیل می‌شود.

علیرضا فیروزفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان در این همایش گفت: دانشگاه به لحاظ تکالیف ذاتی خود لینک‎های مختلفی با سایر مجموعه‎ها دارد که مباحث پژوهشی، آموزشی و گردشگری نمونه‎های از آن است و حضور 400 معاون آموزشی دانشگاه در استان یک پدیده گردشگری بی‎نظیر است که شناخت آنان با جاذبه‎های استان سبب می‌شود که بسیاری از آنان دوباره با خانواده خود به استان بازگردند.

وی افزود: در راستای برگزاری این همایش دانشگاه آزاد اسلامی زنجان که به عنوان یک دانشگاه جامع شناخته شده است به کشور معرفی می‌شود و از تجربیات دیگران نیز می‎توان استفاده بهینه کرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تبادل رهنمودهای کلی از معاونین آموزشی و رونمایی نرم‎افزار معاونت آموزشی، تشکیل کمیته‎های تخصصی و جلسات جمع‎بندی از برنامه‎های عادی این همایش است و در کنار آن برنامه‏های جانبی مانند برگزاری تورهای سفر به سلطانیه و بازدید داخل شهر و استخر وجود دارد همچنین در راستای معرفی استان نمایشگاه صنایع دستی در کنار کارگاه برگزار شده است.

وی اظهار کرد: در این همایش کمیته‎های تخصصی بازنگری آیین‎نامه آموزشی، جذب و بررسی تخلفات هیئت علمی، ارتقا و ترفیع هیئت علمی، نظارت و ارزیابی و رتبه‎بندی واحدها و کمیته جمع‎بندی آموزشی برای بررسی توزیع موزون رشته، هیئت علمی، دانشجو و کمیته دوره‎های مجازی تشکیل می‌شود.

فیروزفردر پایان تصریح کرد: در دانشگاه واحد الکترونیک فعال است که در زمینه پذیرش مجازی دانشجویان فعالیت می‎کند که در بدو فعالیت خود سه نرم‎افزار برای انجام امورات معمول معاونت آموزشی تولید کرده است و این نرم‎افزار در همایش رونمایی می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر