کد خبر: 87141 A

با تلاش گروه رفتگران طبیعت؛

روز گذشته دوستداران طبیعت از ابهر و زنجان دامنه‌های کوه گاوازنگ زنجان را با جمع‌آوری زباله‌های پراکنده پاکسازی کردند.

ایلنا: مسئول برگزاری برنامه پاکسازی کوه گاوازنگ در زنجان گفت: ارتباط با شهرهای دیگر استان برای مشارکت در جهت اشاعه فرهنگ حفظ و نگهداری محیط زیست و بها دادن به این مهم ضروریست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، روح الله بیات مسئول برگزاری این برنامه در زنجان با اعلام این خبر گفت: در این برنامه فرهنگی که نزدیک به ۶۰ دوستدار طبیعت حضور داشتند. وی ادامه داد: این برنامه با پیام «تا وقتی زباله باشد برای جمع آوری ادامه می‌دهیم» و نیز «زبالهٔ کمتر؛ زندگی بهتر» برای همگان برگزار شد.

وی با اعلام اینکه این برنامه بیشتر جنبه فرهنگسازی داشت، آشنایی زنجانی‌ها با این گروه و ارتباط و همفکری برای ساختن استان عاری از زباله را از اهدافذ برگزاری این برنامه عنوان کرد و افزود: ارتباط با شهرهای دیگر استان برای مشارکت در جهت اشاعه فرهنگ حفظ و نگهداری محیط زیست و بها دادن به این مهم ضروریست.

بیات از تمامی مردم استان خواست دست رفتگران طبیعت را در پاکسازی و محیط عاری از زباله بفشارند و همکاری و تعامل با محیط زیست استان را در این راستا مهم ارزیابی کرد و امیدوار است استانی عاری از آلودگی‌ها داشته باشیم.

این شهروند زنجانی گسترش فعالیتهای این گروه در سایر شهر‌ها و شهرستان‌های استان را جزو اهداف مهم این گروه عنوان کرد و نهادینه شدن شعار «زبالهٔ کمتر؛ زندگی بهتر» را مهم دانست.

پاکسازی کوه گاوازنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر