کد خبر: 87160 A

مدیر عامل صنایع شیر ایران از فعالیت‌های چشمگیر روابط عمومی شرکت پگاه زنجان قدردانی کرد.

ایلنا: مسئول روابط عمومی شرکت پگاه زنجان گفت: مدیر عامل شرکت پگاه زنجان نیز از فعالیت‌ها و تلاش‌های این واحد در فرهنگسازی مصرف شیر، ارتباطات درون و برون سازمانی و ارتقا ارتباط با مشتریان و به روز رسانی سایت قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا از زنجان، سیده سمیه میری رئیس روابط عمومی شرکت پگاه زنجان امروز با اعلام این خبر گفت: بر اساس ارزیابی شرکت صنایع شیر ایران، پگاه زنجان موفق شد با رشد چشمگیر خود در جمع چهار شرکت موفق قرار بگیرد.

وی با اعلام اینکه در گردهمایی مدیران روابط عمومی صنایع شیر ایران که در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در این گردهمایی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل صنایع شیر ایران پگاه زنجان را اولین شرکت فعال در بخش روابط عمومی با رشد چشمگیر نسبت به سال گذشته به عنوان شرکت پیشرو صنعت شیر اعلام کرد.

مدیر عامل صنایع شیر ایران از مدیر روابط عمومی شرکت پگاه زنجان پس از بررسی مستندات این شرکت در سال گذشته از بین ۲۲ روابط عمومی زیر گروه از پیشرفت قابل ملاحظه و چشمگیر فعالیت‌های روابط عمومی این مجموعه تقدیر کرد.

همچنین مدیر عامل پگاه زنجان نیز از فعالیت‌ها و تلاش‌های این واحد در فرهنگسازی مصرف شیر، ارتباطات درون و برون سازمانی و ارتقا ارتباط با مشتریان و به روز رسانی سایت قدردانی کرد.

مدیر عامل صنایع شیر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر