کد خبر: 87554 A

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان زنجان گفت در صورت تامین اعتبار تا پایان سال جاری 10 فیلم کوتاه در استان زنجان تولید می‌شود.

ایلنا: دومین کارگاه تخصصی کارگردانی فیلم کوتاه با حضور سید رضا می‌رکریمی، کارگردان مطرح سینمای کشور و جمعی از فعالان عرصه فیلمسازی استان زنجان در حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش ایلنا از زنجان میثم سیفی، مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان زنجان گفت: این کارگاه‌ها با هدف ایجاد انگیزه و ترغیب فیلمسازان جوان استان برای ساخت و تولید آثار با کیفیت و فاخر برگزار می‌شود.

وی تولید آثار فاخر با رویکرد دینی و اجتماعی را از دیگر اهداف مهم برگزاری این کارگاه دانست و افزود: در این کارگاه ویژگی‌ها و شاخصه‌های اصلی فیلم کوتاه داستانی استاندارد بررسی شد.

وی با اشاره به اینکه حوزه هنری از فیلمسازان جوان و فعال که طرح‌های خوبی برای تولید داشته باشند به صورت ویژه حمایت می‌کند، افزود: در صورت تامین اعتبار تا پایان سال جاری ۱۰ فیلم کوتاه در استان زنجان تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه در این جلسه فیلمنامه‌ها و گزارش‌های فیلمسازان حاضر در این کارگاه از سوی سید رضا می‌رکریمی، مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: این کارگردان مطرح کشور در این جلسه از تجربیات و روش‌های خود در ساخت فیلم به صورت مصداقی مواردی را مطرح کرد.

گفتنی است در دومین کارگاه تخصصی کارگردانی فیلم کوتاه پنج فیلمنامه از فیلمسازان جوان استان زنجان به صورت تخصصی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

حوزه هنری زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر