کد خبر: 88574 A

در مراسم گرامی داشت روز ملی صنعت و معدن اتفاق افتاد؛

امسال در مراسم گرامی داشت روز ملی صنعت و معدن که در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، دو شرکت از گروه صنعتی صنعتی خالص سازان روی زنجان به عنوان واحدهای صنعتی معدنی نمونه کشور تقدیر شدند.

ایلنا: مدیر روابط عمومی شرکت خالص سازان روی زنجان گفت: مرکز تحقیق و توسعه شرکت خالص سازان به عنوان مرکز نمونه استانی در سال ۹۱ انتخاب و در مراسم روز بزرگداشت صنعت و معدن در زنجان تندیس و لوح تقدیر واحد صنعتی و معدنی نمونه را به دست آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمود کریمی مدیر روابط عمومی شرکت خالص سازان روی زنجان با اعلام این خبر گفت: در این مراسم که از ۷۶ واحد صنعتی و معدنی نمونه تجلیل به عمل آمد، این دو شرکت به عنوان یکی از پر آوازه‌ترین واحدهای صنایع معدنی کشور، با کسب افتخارات متعدد و حضور موثر در عرصه‌های ملی و بین المللی، توانسته لگوی موفق در صنعت کشور باشد.

به گفته وی، شرکت صنایع خالص سازان روی زنجان سال ۱۳۸۸ به عنوان واحد صنایع معدنی نمونه کشور انتخاب شده بود، امسال برای دومین بار توانست به این افتخار نائل شود و شرکت شمش روی میهن با ظرفیت تولید شمش روی به میزان سالانه ۵۶۵۰ تن در سال، در اولین سال فعالیت توانست عنوان واحد صنایع معدنی نمونه کشور را کسب کند.

کریمی با اعلام اینکه شرکت کانه آرایی آریا، دیگر زیر مجموعه گروه شرکتهای صنعتی خالص سازان امسال به عنوان واحد صنایع معدنی نمونه استان انتخاب شد، اظهار کرد: همچنین مرکز تحقیق و توسعه شرکت خالص سازان به عنوان مرکز نمونه استانی در سال ۹۱ انتخاب و در مراسم روز بزرگداشت صنعت و معدن در زنجان تندیس و لوح تقدیر واحد صنعتی و معدنی نمونه را به دست آورد.

کریمی با اعلام اینکه شرکت کانه آرایی آریا با ظرفیت ۱۵۰ هزار تن در سال در زمینه فرآوری مواد معدنی فعالیت می‌کند، افزود: طی عملیات فرآوری، با تغلیظ عناصر سرب و روی از کانه‌های اکسیده و سولفوره، کنسانتره مورد نیاز واحدهای تولید شمش روی و سرب را تولید می‌کند.

در روز تقدیر از واحدهای صنعتی نمونه کشوری، غلامرضا تقیلو مدیر عامل شرکت صنایع خالص سازان روی زنجان، مهدی کاظمی، مدیر کارخانه شمش روی میهن به نمایندگی از این شرکت‌ها، لوح تقدیر و تندیس واحد صنایع معدنی نمونه کشور را از دست معاون اول رئیس جمهور دریافت کردند.

گروه صنعتی خالص سازان روی زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر