کد خبر: 89986 A

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان:

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: طی سه ماهه نخست امسال و از محل خانه انفاق زنجان، حامیان ۷۹۰ میلیون ریال به ایتام زنجانی کمک کردند.

ایلنا: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: مبلغ کمک‌های جمع‌آوری شده در خانه انفاق زنجان در قالب طرح شفا نیز ۲۱ میلیون و ۲۵۲ هزار ریال است.

به گزارش ایلنا از زنجان، رضا حسنلو با اعلام خبر مذکور از همکاری صمیمانه مردم خیر استان زنجان با کمیته امداد در اجرای طرح‌های مشارکتی این نهاد تقدیر کرد.

وی با ارائه گزارشی از کمک‌های جمع‌آوری شده در خانه انفاق زنجان طی سه ماهه نخست امسال تصریح کرد: طی این مدت ۸ میلیون و ۵۴۶ هزار ریال صدقه در خانه انفاق زنجان جمع‌آوری شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه در مدت مذکور ۶۵۰ هزار ریال نیز در قالب کفارات در این مرکز نیکوکاری جمع‌آوری شد، اضافه کرد: مبلغ کمک‌های جمع‌آوری شده در خانه انفاق زنجان در قالب طرح شفا نیز ۲۱ میلیون و ۲۵۲ هزار ریال است.

وی به جمع‌آوری ۳۰۴ هزار و ۲۵۰ ریال کمک مردمی در قالب طرح کوثر طی سه ماهه نخست امسال در خانه انفاق زنجان اشاره داشت و گفت: میزان کمک‌های جمع‌آوری شده طی این مدت در قالب طرح رضوان ۱۲۴ هزار ریال است.

حسنلو در پایان با اشاره به جمع‌آوری ۷۹۰ میلیون و ۳۵ هزار ریال کمک مردمی در قالب طرح اکرام ایتام طی سه ماهه نخست سال جاری از محل خانه انفاق زنجان تصریح کرد: در قالب این طرح ۵۴ حامی جذب و ۶۳ یتیم واگذار شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر