کد خبر: 90125 A

همزمان با هفته بهزیستی در زنجان صورت گرفت؛

جمعی از دانشجویان و کارکنان موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی روزبه زنجان از مرکز شبانه روزی توانبخشی و مراقبتی سالمندان مرد همیاران شفیق بهزیستی بازدید کردند.

ایلنا: مسئول روابط عمومی موسس آموزش عالی روزبه زنجان هدف از برگزاری این برنامه را به یاد هم نوعان بودن و رفع مشکلات و کاستی‌ها در این ماه عنوان کرد و افزود: این مناسبت‌ها فرصتی برای دیدار با کسانی است که کمتر کسی سراغ آن‌ها را می‌گیرد و باید مردم از این مراکز نگهداری و مراقبتی بازدید کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، نرگس عبداللهی مدیر روابط عمومی این موسسه با اعلام این خبر گفت: در این دیدار موسسه اقلام خوراکی و برخی مایحتاج روزمره سالمندان را تهیه و در اختیار آن‌ها قرار داد.

به گفته وی، این برنامه همه ساله با حضور دانشجویان و کارکنان موسسه برگزار می‌شود که با استقبال چشمگیر همراه می‌شود.

وی با بیان اینکه بازدید از مراکز معلولان و سالمندان به یک رسم دیرین برای این موسسه علمی تبدیل شده، اظهار کرد: در تلاشیم تا چنین برنامه‌هایی را در طول سال تحصیلی جدید نیز ادامه دهیم.

عبداللهی در پایان هدف از برگزاری این برنامه را به یاد هم نوعان بودن و رفع مشکلات و کاستی‌ها در این ماه عنوان کرد و افزود: این مناسبت‌ها فرصتی برای دیدار با کسانیست که کمتر کسی سراغ آن‌ها را می‌گیرد و باید مردم از این مراکز نگهداری و مراقبتی بازدید کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر