کد خبر: 91920 A

استاندار زنجان خبر داد:

استاندارزنجان با اشاره به پیشرفت ۱۰۰ درصدی پروژه‌های عمران روستایی در زنجان گفت: پرونده تعهدات پروژه‌های عمرانی سال ۹۱ در استان زنجان بسته شد.

ایلنا: استاندار زنجان گفت: با وجود اختصاص بودجه به این پروژه‌ها در صورت نبود تعامل بین مدیران و مسئولان این پروژه‌ها سرانجامی نداشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد استاندار زنجان ظهر امروز (۲ مرداد) در ستاد عمران شهری استان با اشاره به پیشرفت ۱۰۰ درصدی پروژه‌های عمران شهری گفت: پرونده تعهدات استان در این زمینه بسته شد. مقام عالی استان به آثار و برکات پروژه‌های شهری اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها توانستند تحول عمده‌ای در چهره شهر ایجاد کنند.

به گفته استاندار زنجان پروژه‌های عمران شهری در ۱۹ شهر استان زنجان رضایتمندی مردم را در پی داشت. رئوفی‌نژاد خدمت به مردم را یکی از توفیقات الهی عنوان کرد و ادامه داد: تعامل و همدلی بین مردم و مسئولان عامل اصلی موفقیت در این اقدامات است.

استاندار زنجان تعامل بین دستگاه‌های خدمت رسان را یادآور شد و افزود: با وجود اختصاص بودجه به این پروژه‌ها در صورت نبود تعامل بین مدیران و مسئولان این پروژه‌ها سرانجامی نداشت. 

وی به ۱۲۳ پروژه پیشنهادی جدید در سال ۹۲ اشاره کرد و افزود: ۶۴ پروژه از این تعداد از پروژه‌های نیمه تمام قبلی است که اولویت اختصاص بودجه به این پروژه‌هاست.

در ادامه معاون عمرانی استانداری زنجان نیز به اعتبار اختصاص یافته به شهرداری‌ها اشاره کرد و گفت: در سه ماهه اول امسال ۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار در اختیار شهرداری‌ها قرار گرفته است.

کریمی با بیان اینکه در سال جاری ابلاغ اعتبارات سال ۹۲ انجام نشده است، ادامه داد: امسال اعتبارات بحران برای شهرداری‌ها حذف شده است و سهم شهرداری‌ها از محل اعتبارت استانی پرداخت می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر