کد خبر: 9271 A

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان دیدار کردند.

زنجان ـ ایلنا: به مناسبت هفته نیروی انتظامی در استان زنجان شهردار و رئیس شورای شهر زنجان با فرمانده نیروی انتظامی دیدار کرد.

به گزارش ایلنا از زنجان، در این دیدار اصفهانیان، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان هفته نیروی انتظامی را به همه تلاشگران عرصه حفظ امنیت و آسایش مردم تبریک گفت.

در ادامه شهردار زنجان با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت و آسایش جامعه و مردم حاصل تلاش و زحمت نیروهای خدوم نیروی انتظامی است.

حبیب یگانه با بیان اینکه آرزوی همیشگی انسان‌ها، دنیایی سراسرصلح و آرامش بوده است، تصریح کرد: نیروی انتظامی نیاز یک جامعه آرمانی است و همه اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع تاکید دارند.

در ادامه فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با خرسندی از انتخاب مهندس یگانه به عنوان شهردار زنجان و با تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان گفت: با توجه به سوابق، تعهد و تخصص شهردار زنجان افق روشنی در انتظار شهر زنجان دیده می‌شود و در حال حاضر با توجه به فعالیت گسترده در نقاط مختلف شهر این افق دور از انتظار نیست.

سردار شرفی این انتخاب را نقطه مثبتی در راستای رضایت شهروندان و تعامل دستگاه‌ها عنوان و ابراز کرد: امیدوارم مدیریت جدید شهری با اجرای طرح‌های زیربنایی و روبنایی در راستای حل مشکلات شهری موفق باشند.

وی تعامل دستگاه‌ها را در راستای خدمت رسانی به مردم مورد تاکید قرار داد و گفت: تعامل بین نیروی انتظامی و شهرداری در زمینه‌های مختلف زیاده شده و حاصل این تعامل استفاده بهینه شهروندان از امکانات شهر و شهرداری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر